Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Per mėnesį litras benzino atpigo 3,2 proc., litras dyzelinio kuro – 4,5 proc.

Vasarį, palyginti su sausio mėnesiu, litras benzino vairuotojams atpigo 3,2 proc. ir kainavo 1,21 euro, o litras dyzelinio kuro atpigo 4,5 proc. ir kainavo 1,13 euro, rodo kainų palyginimo portalo Pricer.lt atliktas tyrimas.

Vasario mėnesio Pricer.lt degalų kainų analizė rodo, kad tyrimo dieną pigiausias benzinas Vilniuje ir Kaune buvo degalinėje „Jozita“ – jo kaina siekė 1,12 euro. Brangiausiai benzinas buvo parduodamas degalinėje „Circle K“ – jo kaina siekė 1,28 euro. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios benzino kainų – 15,6 cento litrui arba 13,9 proc.

Tuo metu dyzeliniu kuro kaina mažiausia buvo degalinėje „Jozita“, kur 1 litro degalų kaina buvo 1 euras, brangiausias dyzelinas buvo parduodamas degalinėje „Circle K“, kur 1 litras dyzelino kainavo 1,24 euro. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios dyzelino kainų – 23,6 cento litrui arba 23,6 proc.

Mažiausia automobilinių dujų kaina buvo „Jozitoje“ – 0,45 euro, brangiausia – degalinėse „Orlen Lietuva“ – 0,56 euro. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios automobilinių dujų kainų – 10,9 centų litrui arba 24,2 proc.

Rekomenduojami video