Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pasidovanojo geriausią šventinę dovaną – loterijoje laimėjo 250 000 Eur

Virpančios rankos ir balsas, išduodantys jaudulį beinetikėtą džiaugsmą. „Vis dar nesitiki“, – šypsojosi statybininkas, drauge su sūnumi iš Marijampolės į Vilnių atvykęs atsiimti stambiausio laimėjimo momentinių loterijų istorijoje – 250 000 Eur.

Paskatino kaimynės pasakojimas

Paprastas ir kuklus vyras pasakojo kartais mėgstantis nusipirkti loterijos bilietų, tačiau būtent šį, 10 Eurvertės momentinės loterijos bilietą „Sėkmės 7”, jį įsigyti paskatino kaimynė. „Kaiminkoskolegė laimėjo berods 5000 eurų, pagalvojau, kodėl gi man nepabandžius“,– pasakojo įspūdingos sumos laimėtojas.

Toliau viskas klostėsi taip: vieną gruodžio dieną vyras paprašė sūnaus, einančio į parduotuvę, nupirkti abiem po bilietą. „Grįžęs sūnus, kuris šiuo metu gyvena su mumis, davė vieną bilietą man, kitą pasiliko sau. Jo biliete buvo 10 Eurlaimėjimas, maniškisatnešė, na, šiektiekdidesnį – 250 000 Eur – laimėjimą”, – nedrąsiai nusijuokė praturtėjęs vyras.

Drauge su tėčiu atvykęs sūnus, savo sėkminga ranka ir ištraukęs laimingą bilietą, prisipažino, kad, sužinojus apie laimėjimą, jis labai pasimetė.

Važiuos žvejoti į Norvegiją

Pasiteiravus, ar jau turi planų, kam ir kur išleis tokią sumą, vyras nedvejodamas atsakė, kad pasidalins su vaikais – dukra ir sūnumi. Be to, laimėtojas prisipažino esantis aistringas žvejys, tad išvyks pakeliauti ir pažvejoti į Norvegiją.

Vyro teigimu, laimėjimas kardinaliai gyvenimo nepakeis, jis gyvens normaliai taip, kaip ir iki šiol. „Svarbu, vaikams bus lengviau“, – pridūrė jis. Pabaigoje laimėtojas prasitarė, kad žais ir toliau, o šįkart jam labai pasisekė. „Sėkmės linkiu ir visiems kitiems“, – nuoširdžiai palinkėjo žaidėjas ir išvyko namo, atgal į Marijampolę.

Prieš Kalėdas sekasi ir kitų loterijų žaidėjams. Beje, Marijampolės kraštui – taip pat. Praėjusią savaitę kita marijampoliečių šeima atsiėmė didesnį nei 31 000 Eur„Vikinglotto“ laimėjimą, o „Teleloto“ šventiniuose žaidimuose jau išdalinta 12 visureigių, 2000 daiktinių prizų bei žinomi du pretendentai į butą Vilniaus centre.

 

Momentinė loterija „Sėkmės 7” sudarkitomis 16 momentinių loterijų priklauso didžiausiai loterijų organizatorei „Olifėja“. „Olifėja“ taip pat organizuoja tokius žaidimus kaip „Teleloto“, „Vikinglotto“, „Eurojackpot“, „Kenoloto“ ir „Jėga“.

 

Rekomenduojami video