Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pašautas vilkas nubėgo į Latvijos teritoriją

Vilkas vienišius papjovė dar vieną Dvargalių kaimo ūkininkų Kristinos ir Jūrio Milišiūnų avį. Ūkininkus guodžia nebent tai, kad savaitgalį šį vilką pašovė medžiotoja. Tikimasi, kad šį sezoną, kol avys bus suvarytos į tvartus, bus palyginus ramu.

K. Milišiūnienė pasakojo, kad, kai vilkas prieš savaitę papjovė tris jų avis, jie kreipėsi į medžiotojus ir paprašė sumedžioti jiems kenkiantį žvėrį. Žmonės įtarė, kad vilkas vienišius. Arba jis senas, arba išvarytas iš bandos. Tokių vilkų elgsena keičiasi, jie miške sunkiai sumedžioja grobį, todėl įsisuka į gyventojų laikomų gyvulių bandas. Žmonių įtarimus patvirtino ir medkirčiai, vieną naktį miške matę kone stirnos dydžio vienišą vilką.

Vilkas pas Milišiūnus apsilankė ir praėjusio penktadienio naktį. Žmonės Keršių kaime esančiame aptvare po nakties rado papjautą ir apėstą avį. Ji buvo ėringa, vienuolikos mėnesių amžiaus.

Šeštadienį iš Vilniaus atvykę medžiotojai važinėjo po apylinkes. Vilką jie aptiko ties Jonelių kaimo miškeliu. Vienas medžiotojas vilką pašovė. Deja, persekioti sužeisto vilko toli negalėjo, nes jis nušlubavo į Latvijos teritoriją.

Rekomenduojami video