Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
P. Gražulis apie gėjų eitynes: aš boikotuoju

Šūkiu „Už Lietuvą, vyrai“ per gėjų eitynes anksčiau išgarsėjęs Seimo narys Petras Gražulis sako, kad šiais metais eitynėse nedalyvaus ir protestuos jas boikotuodamas.

„Šiandien visi pasidarė tolerantiški, faktiškai reikia dabar boikotuoti ir nekartoti to, ką jie daro. Vieni eina į paradą, kiti kviečia eiti šeimomis į paradą. Tai nesąmonė. Aš boikotuoju, tai irgi yra protestas“, - Eltai sakė P. Gražulis.

Per gėjų eitynes dėmesio centre atsidūręs parlamentaras P. Gražulis 2013 metų spalį išsaugojo teisinę neliečiamybę. Seimui pritrūko balsų, kurie būtų leidę priimti rezoliuciją dėl jo laisvės suvaržymo, primena ELTA.

Tuometinis generalinis prokuroras Darius Valys kreipėsi į Seimą, prašydamas leisti suvaržyti Seimo nario P. Gražulio laisvę administracinio teisės pažeidimo byloje. Dėl politiko elgesio per gėjų eitynes tai padaryti jį paprašė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

„Baltic Pride“ 2019 – tai didžiausias LGBT bendruomenės renginys, kuriame dalyvauja LGBT bei juos palaikantys asmenys iš Lietuvos, Baltijos šalių bei visos Europos. Šiais metais „Baltic Pride“ renginiai vyks birželio 4-9 dienomis Vilniuje.

Renginio kulminacija taps Gedimino prospekte birželio 8 dieną vyksiančios eitynės „Už lygybę!“.

Jadvyga Bieliavska

Rekomenduojami video