Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kur ieškoti pagalbos vaikui sunegalavus nedarbo dieną

Išaugus sergamumui gripu, šventinėmis dienomis Santariškių klinikų Vaikų ligoninėje nusidriekė eilės. 

Portalo lrytas.lt duomenimis, per tris šventines dienas  į Vilniaus Santariškių klinikų Vaikų ligoninę dėl negalavimų kreipėsi per 600  vaikų. Kai kuriems tėvams su vaikais eilėse tekdavo laukti pusantros valandos.

Ligoninės direktoriaus pavaduotoja Sigita Burokienė teigė, kad eilės būtų mažesnės, jei tėveliai sergančius vaikus, nedirbant šeimos gydytojams, vežtų į tas įstaigas, su kuriomis sudarytos sutartys.

„Savaitgaliais ir švenčių dienomis susidaro tokia situacija, kad praktiškai visi miesto ir rajono tėvai su sergančiais vaikais pagalbos važiuoja į vaikų ligoninę. Didžioji dalis vaikų atvyko ne dėl traumų, o dėl su peršalimu susijusių ligų, dėl pykinimo, vėmimo“, – pasakojo S. Burokienė.

Pasak jos, kiekvienas šeimos gydytojas, kiekviena poliklinika yra sudariusi sutartį su kita gydymo įstaiga, į kuria reikėtų kreiptis pacientams, kai jų gydymo įstaiga nedirba.

„Vilniuje dėl vaikų yra praktiškai trys vietos: mūsų ligoninė, Antakalnio Vilniaus miesto klinikinė ligoninė ir Centro poliklinika“, – sakė klinikų Vaikų ligoninės direktoriaus pavaduotoja.

Rekomenduojami video