Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Klaipėdiečiams sekasi – atsiėmė du prabangius automobilius

Du klaipėdiečiai su būriu kitų „Teleloto“ žaidėjų praėjusią savaitę atsiėmė laimėtus prabangius automobilius „Mercedes-Benz CLA180”.

„Būk pats sau bosas“ – skelbė spalio mėnesį vykusi „Teleloto“ akcija. Jos metu buvo laimėta net dešimt „Mercedes-Benz“ automobilių.

Penki iš dešimties laimėtojų susitiko Vilniuje, automobilių salone, iš kurio jie išvyko sėdėdami prie naujo automobilio vairo. Kas tie laimingieji? Tai Feliksas Račkauskas iš Klaipėdos. „Apie laimėjimą pirmasis sužinojo sūnus, bet nei jis, nei aš negalėjome patikėti“, – juokėsi Feliksas.Prizą atsiėmė ir taip pat Airidas Lukas, taip pat iš Klaipėdos. „Kai patikrinęs bilietą internetu pamačiau, kad laimėjau, galvojau, kad gal tai reklama“, – juokėsi vyras. Vėliau, patikrinęs bilieto numerį darsyk, vyras pasikvietė kolegas ir su visais pasidžiaugė savo sėkme.

Dar vienas laimingasis – vairuotojas Saulius Labašauskas iš Vilkaviškio raj. „Dirbu tolimųjų reisų vairuotoju, o grįžęs į Lietuvą visada nusiperku po kelis „Teleloto“ bilietus“, – apie savo tradiciją pasakojo Saulius.

Naujuoju automobiliu taip pat džiaugėsi ir darželio auklėtoja Loreta Gotautienė iš Kauno. Ji laimingą bilietą pirko penktadienį, 13-ąją dieną. „Pagalvojau, kad ši diena galbūt atneš sėkmę“, – kalbėjo moteris, kurios nuojauta pasitvirtino. O štai statybininkas Ričardas Mazuronas iš Prienų raj. prieš šį žaidimą kokias dvi savaites jautė, jog kažkas gero turi įvykti gyvenime.

Kviečiame žiūrėti reportažą apie tai, kaip laimėtojai atsiima „Mercedes-Benz CLA180” automobilius:

Rekomenduojami video