Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Įkurtas pirmasis knygų klubas

Duris atvėrė pirmasis Ukmergėje knygų klubas. „Pirmą kartą susirinko šeši nariai. Tačiau jei šią naujieną sužinojote tik dabar, nenusiminkite, galite prisijungti kitą kartą, nes klubas priims naujus skaityti mėgstančius žmones bet kada“, – pasakojo knygų klubo įkūrėja Kamilė Strachė.

Jos planuose – bendradarbiauti su Lietuvos leidyklomis, planuotis ekskursijas į knygų muges, susitikti su kitų miestų knygų mylėtojų klubais bei pasikviesti į svečius rašytojus.

O kaip sugalvojo kurti šį klubą? „Mintis kilo, nes pati gyvendama Didžiojoje Britanijoje lankiau tokį klubą kelerius metus. Mūsų buvo per 100 narių. Skaitydavome naujausias, dar leidyklos dažais kvepiančias knygas. Grįžusi į Lietuvą labai nustebau, kad tokio dalyko Ukmergėje dar nėra. Pradėjusi gilintis, supratau, kad Lietuvoje tai nėra labai gaji idėja. Paklausinėjusi žmonių feisbuke įkurtoje grupėje ,,Skaitytojų klubas“ sužinojau, kad klubai gyvuoja Vilniuje, Kaune, Plungėje, Kretingoje, Joniškyje bei Šiauliuose. Įdomu tai, kad didžiųjų miestų klubai surenka mažiau narių nei miestelių“, – pasakojo Kamilė.

Pirmojo susitikimo metu grupės nariai susipažino, skanavo veganiškus saldumynus, aptarė savo lūkesčius ir norus, susijusius su klubo veikla.

Pasak organizatorės, kito susitikimo tema: ,,Knyga apie knygas“. Reikia perskaityti kūrinį, susijusį su bibliotekomis, rašymu, knygų klubu ar tiesiog knygomis. Būtina sąlyga – perskaitytą literatūros kūrinį atsinešti į susitikimą. Jis vyks spalio 26 d. 18 val. išsinuomotose patalpose Vasario 16-osios g. 31. Numatoma susitikimus rengti kiekvieno mėnesio paskutinį antradienį.

Rekomenduojami video