Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Baigta Nacionalinės žemės tarnybos centrinės būstinės pertvarka

Žemės ūkio ministerija baigė penkis mėnesius trukusią Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) centrinės būstinės Vilniuje pertvarką. Sumažinus darbuotojų, tikimasi per metus sutaupyti 240 tūkst. eurų. Tačiau NŽT regioninių padalinių pertvarką nuspręsta nukelti kitiems metams, praneša BNS.

„Pagrindiniai tikslai  yra pagerinti veiklos kokybę, sutaupyti žmogiškųjų išteklių ir pagerinti finansinių išteklių naudojimą. Pertvarkos metu nemažai pasirodė dalykų, kurie mus privertė sunerimti. Praktiškai kiekvienoje srityje per kelių pastarųjų vadovų vadovavimą tarnyba turėjo ne augimą, o silpnėjimą, todėl pertvarka buvo neišvengiama“, – trečiadienį spaudos konferencijoje kalbėjo žemės ūkio viceministras Artūras Bogdanovas.

Jo teigimu, prieš pertvarką NŽT centrinėje būstinėje dirbo 189 darbuotojai, o dabar dirbs 171 darbuotojas. Taip pat sumažėjo vadovų – prieš pertvarką jų buvo 32, o dabar dirbs 23 departamentų ir skyrių vadovai. Pertvarkos metu buvo panaikinti 2 departamentai ir dabar tarnybos centrinę būstinę sudarys 4 departamentai.

A. Bogdanovas pridūrė, kad darbuotojų sumažėjimas leis per metus sutaupyti 240 tūkst. eurų.

Rekomenduojami video