Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Žolininkė Adelė Karaliūnaitė: šokoladas, net ir juodas, – baisus nuodas

Grožio salonas VIP, įsikūręs Veterinarijos gatvėje, pakvietė garsią Lietuvos žolininkę Adelę Karaliūnaitę vesti dvylikos paskaitų ciklą apie prigimtinę sveikatą pagal Zodiako ženklus. Susitikimai vyks kartą per mėnesį, prieš kuriuos norintieji galės išklausyti įvairių patarimų aktualiais sveikatos klausimais. Paskaitų metu vaistažolių žinovė atskleis daugelį paslapčių, pamokys naudingų pratimų.

Grožio salono savininkė Vida Dromantienė pasakojo, kad nuo lapkričio kalbino žinomą žolininkę atvykti į Tauragę, tačiau tai padaryti jai trukdė laiko stygius. Pasak ponios Vidos, VIP salone atliekamos ne tik grožio procedūros, bet ir masažai, vyksta jogos užsiėmimai, žmonės čia ateina sveikatintis. Daugelis nori, bet nežino, kaip sau padėti, todėl ir kilo idėja pasikviečiant garsią žolininkę teikti klientams paslaugų kompleksą, kurį sudarytų užsiėmimai ir konsultacijos.

Kas mėnesį A.Karaliūnaitė ne tik skaitys paskaitas, bet ir konsultuos užsiregistravusius iš anksto, patars, kokius preparatus vartoti siekiant pasveikti ar palengvinti ligos eigą. Žolininkės paskaita trunka apie tris valandas. Susitikimai su žolininke nemokami, tiesa, atėjusieji galės paaukoti tiek, kiek nori ir gali. Gegužės 5 dieną sukaks 30 metų, kai A.Karaliūnaitė praktikuoja liaudies mediciną.

Pirmajame susitikime su A.Karaliūnaite norinčiųjų konsultuotis susidarė nemaža eilė. Po individualių pokalbių žolininkė skaitė paskaitą apie gimusius po Vandenio ženklu žmones, akcentavo jų silpnąsias vietas, patarė, ko vengti, į ką atkreipti dėmesį, ką praktikuoti ir kaip valgyti.

Paaiškėjo, kad prieš šešerius metus ji, pasitelkusi specialistus, sukūrė kosminį sveikatos sodą, ieškodama atsakymų vyko į Molėtų observatoriją, gilinosi į zoroastrizmą, Babilono dantiraščius ir kitus istorinius šaltinius, domėjosi šiuolaikinių mokslininkų teiginiais ir atradimais. Žolininkė pasakojo, kaip Urano planeta veikia organizmą, kokie augalai jam naudingi, apie miežio grūdo svarbą ir teigiamą poveikį. Pateikė pavyzdžių, kaip spalvos suteikia kasdienybėje optimizmo, patarė, kaip puoselėti silpnąsias Vandenių vietas: storąjį žarnyną, blauzdas, kulkšnis ir kojų kraujotaką.

Liaudies medicinos žinovė augina faktiškai jau išnykusias senovines miežių ir avižų veisles. Pasak jos, miežiai tikri stebukladariai organizmui, todėl būtina iš jų kuo daugiau gaminti maisto. Vardydama faktus svarstė, ar iš tiesų naudingos taip dabar skatinamos gerti gerosios bakterijos, ar verta pasiduoti paniškam vaistų nuo kirmėlių vartojimui. Patarė vengti valgyti silkę, apdorotą kaulų minkštikliu, kadangi minkštės ir mūsų pačių kaulai.

Šokoladą, net ir juodą, Adelė vadina baisiu nuodu. Jį žmogaus organizmas ilgai įsisavina, nuo jo keistai veikia smegenys. Ji patikino, kad vyresnis žmogus, kuris be vargo gali pritūpti, tikėtina, gyvens ilgiau nei 85-erius metus. Pritūpimus atlikti reikia kasdien. Kitu svarbiu pratimu, norint išlaikyti gerą sveikatą, ji įvardijo svyravimą nuo kulnų link pirštų galų ir atvirkščiai.

A.Karaliūnaitė papasakojo daug pozityvių patirčių iš savo praktikos, net apie paslaptingą kačių gydomąjį poveikį, supažindino su savo pagamintais žoliniais preparatais.

Regina GENIENĖ

Rekomenduojami video