Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Teko atlaikyti lietų ir didelę konkurenciją

Tauragėje praūžusi rudens mugė buvo labai gausi. Tiek prekeivių seniai buvome matę. Nors tauragiškiai tuo džiaugėsi, prekiautojams teko atlaikyti didelę konkurenciją, o šeštadienį – dar ir nemalonų orą. Apie antrą valandą dienos kai kurie mugininkai jau ruošėsi išvykimui.

Penktadienį ir šeštadienį pirkėjus Tauragėje viliojo Pilies aikštėje įsitaisę tautodailininkai, amatininkai, žolininkai, ūkininkai bei prekybininkai iš visos Lietuvos. Juos į Tauragę sukvietė UAB „Mugių centras“. Šie mugių organizatoriai pasistengė, kad pirkėjai turėtų kuo didesnį pasirinkimą. Kalbos, kad mugė labai gausi netruko pasklisti mieste, tai priviliojo dar daugiau žmonių.

Ant prekystalių buvo visokių gėrybių ir grožiui puoselėti, ir namams puošti, ir sodui, ir skrandžiui. Buvo ir šiltų originalių apdarų. Tauragiškius nustebino ypač didelė sodinukų ir dekoratyviniu augalų įvairovė. Jau pirmąją mugės dieną prie Pilies, kur vyko mugė, visos parkavimo aikštės buvo sausakimšos mašinų. Nors dangus vis niaukstėsi pirkėjų atrodė netrūko.

Tiesa, ne visi prekybininkai pardavimais džiaugėsi. Siuvinėtais, nuotaikingais kilimėliais prie durų ir kitais įdomiais gaminiais namams prekiavęs vyras sakė, kad atėjo tik maisto produktų. Vaikštinėjantiems mugėje vyras siūlė įsigyti ką nors jei ne sau, tai artimiesiems pradžiuginti. O ir Kalėdos esą ne už kalnų, tad metas pagalvoti apie dovanas. Arbata ir prieskoniais prekiauti moteris neslėpė, kad gausioje mugėje konkurencija – didelė, todėl šįkart Tauragėje jai sekėsi šiek tiek prasčiau. Kai kurie mugininkai kaltino prastą orą, ypač šeštadienį, kai dėl lietaus žmonės liko namuose, todėl jiems teko išvykti anksčiau nei planavo. Vis tik dauguma pakalbintų prekeivių pabrėžė, kad prekyba Tauragėje, kaip visada ėjosi gerai.

Rekomenduojami video