Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Prekiauja įspūdingais daniškais kėniais

Verslininkai Rita ir Darius Gečai paviljone, J.Tumo-Vaižganto 58, kviečia tauragiškius pirkti daniškus kėnius ir jais šventiškai puošti savo namus. Nors įsikūrę atokiai nuo miesto centro, jie nebijo konkurencijos ir pirkėjų trūkumo, kadangi parduoda įspūdingus ir išskirtinės kokybės kalėdinius medelius.

Į privataus namo kieme, J.Tumo-Vaižganto gatvėje, stovintį priestatą neatkreiptume dėmesio, jei nebūtų į jį atremtų vešlių ir didokų spygliuočių medelių bei ryškiai žybsinčių girliandų – važiuodami gatve jį pamatytume paskutinę akimirką. Paradinė paviljono pusė iš tamsinto stiklo. Užsukusią vidun šypsodamasi pasitiko Rita Gečienė – vyras Darius buvo išvykęs verslo reikalais, o du jų vaikučiai linksmai krykštaudami lakstė tarp sustatytų paviljone spygliuočių. Pasmalsavus apie vykdomą veiklą, ponia Rita atviravo:

– Pardavinėti kalėdinius medelius mums pasiūlė šeimos draugas, kadangi turim tokiai prekybai puikiai tinkančias patalpas. Pamąstę su vyru nusprendėme pabandyti – dabar vykdomas tiriamasis žingsnis. Jeigu prekyba bus sėkminga, tai šios minties neatsisakysime ir sekančiais metais, tik įvairintume jų asortimentą. Kėniais sekmadieniais prekiaujame Rietave – po truputį perka, o ir konkurentų ten nemažai.

Pasak R.Gečienės, daniški medeliai sulaukia didelio žmonių susidomėjimo ir yra populiarūs todėl, kad ilgai išsilaiko – iki trijų mėnesių nemeta spyglius. Be to, kėniai įspūdingai atrodo – jų vešlios ir tankios šakos, švelnūs ir stambūs spygliai. Šį sezoną verslininkų parduodamų įvairių dydžių kirstų kėnių kainos svyruoja atsižvelgiant į jų aukštį: 100-125 cm – 13 eurų, 125-150 cm – 18 eurų, 150-175 cm – 23 eurai, 175-200 cm – 32 eurai, 200-225 cm – 45 eurai, 225-250 cm – 55 eurai, 250-300 cm – 70 eurų. Šakos – nuo 1 iki 3 eurų. Iki pat Kalėdų paviljonas dirbs ir savaitgaliais – nuo 8 val. ryto iki 21 val. vakaro.

Ponia Rita teigė, kad žmonės pirkdami kėnius nedejuoja, jog brangu. Ji pastebėjo, kad gyvenantys nuosavuose namuose labiausiai pageidauja medelių iki 3 metrų aukščio, o gyvenantys butuose – iki 2 metrų. Darius Gečas žmonių patogumui kalėdinius medelius Tauragės mieste pristato nemokamai, galima pirkti didesnį kiekį ir užsisakyti telefonu. Paviljone spygliuočiai išpakuojami – pirkėjai gali rinktis tol, kol atras patinkantį.

Verslininkė R.Gečienė pasakojo, kad nesudėtingą statinį-paviljoną su vyru statė norėdami čia perkelti žaislų išparduotuvę „Vaikų svajonė“, kuri įsikūrusi J.Tumo-Vaižganto 118. Žaislų verslą jaunų verslininkų šeima sėkmingai plėtoja jau kelis metus.

 

Regina GENIENĖ

Rekomenduojami video