Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Asfaltuota gatvė į Joniškės kapines džiugino neilgai

Vos daugiau nei prieš pusmetį baigta asfaltuoti Stragutės kaimo Vėjų gatvė link Joniškės kapinių jau sutrūkinėjusi. Jos apžiūrėti žurnalistus pakvietė vietos gyventojas.

– Asfaltuota gatvė, vedanti į Joniškės kapines, išilgai sutrūkusi. Nuvažiuokite pažiūrėti, vos už 50 metrų nuo posūkio matyti įskilimai. Ir vienoje, ir kitoje važiuojamosios dalies pusėje, – apžiūrėti darbų broką ragino į redakciją paskambinęs vyras, prašęs neviešinti jo asmens duomenų.

Kaip skelbė Tauragės rajono savivaldybė, projektas įgyvendinamas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritį „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“. Projekto tikslas – pagerinti Vėjų gatvės būklę ir estetinį kaimo vaizdą. Skelbiama, kad sutvarkyta, prižiūrima, saugi Vėjų gatvė užtikrins kaimo gyventojų bei svečių mobilumą ir saugumą bei greitesnio ir patogesnio susisiekimo galimybes.

Tačiau realybė ne visai atitinka gražų aprašymą – per 170 tūkstančių eurų iš ES fondų, Lietuvos valstybės ir Tauragės rajono savivaldybės biudžetų atsiėjusi pernai rugpjūtį išasfaltuota gatvė jau skilusi. Tauragės rajono savivaldybė iš savo biudžeto Vėjų gatvės remonto darbams atseikėjo apie 35 tūkstančius eurų.

Valdininkai apie asfalto įskilimus, remiantis savivaldybės administracijos direktoriaus Modesto Petraičio atsakymu redakcijai, sužinojo iš mūsų laiško. Jis padėkojo už informaciją ir redakcijai persiuntė rangovams AB „Kauno tiltai“ adresuotą laišką, kuriuo savivaldybė įmonę informuoja apie apžiūros metu pastebėtus išilginius įtrūkimus kelio asfalto dangoje.

Tauragės rajono savivaldybė „Kauno tiltų“ paprašė minėtus defektus ištaisyti iki balandžio 30 dienos ir raštu informuoti savivaldybės administraciją apie sutikimą arba atsisakymą atlikti defektų ištaisymo darbus.

 

Daiva ŽEBELIENĖ

Rekomenduojami video