Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Už pavaldinių linksmybes Kultūros centro vadovas aiškinsis merui

Alkoholio vartojimo skandalas Skaudvilės kultūros namuose turi tęsinį – Kultūros centro direktorius Virginijus Bartušis turės aiškintis merui. Su rajono vadovu Sigitu Mičiuliu praėjusią savaitę susitikęs Skaudvilės seniūnijos gyventojas Alfonsas M. papasakojo ne tik apie, jo teigimu, Skaudvilės kultūros namuose vykstančius vakarėlius, bet ir išreiškė abejonę, kad už kultūros renginiams iš biudžeto skiriamus pinigus gali būti perkamos vaišės ir alkoholis.  

„Tauragės kurjeriui“ paviešinus prieš metus Skaudvilės kultūros namų kultūrinio darbo organizatorės Rasos Bartkuvienės darbo kabinete vykusio vakarėlio, kurio metu buvo vartojamas alkoholis, nuotraukas, meras Sigitas Mičiulis Kultūros centro vadovo Virginijaus Bartušio pareikalavo pasiaiškinti. Esą kol pasiaiškinimo neturi, skandalo aplinkybių nevertina, sprendimus tiesioginis V.Bartušio darbdavys – meras priimsiąs vėliau.

Praėjusią savaitę į susitikimą meras pakvietė skandalingųjų nuotraukų autorių, paviešinti jas nusprendusį Skaudvilės seniūnijos gyventoją Alfonsą M. Šis pageidavo, kad susitikime dalyvautų ir „Tauragės kurjerio“ žurnalistė. Vyras merui ne tik atvirai papasakojo, kokie vakarėliai vyksta šioje kultūros įstaigoje, kas juose dalyvauja, bet ir pareiškė, kad kartu su viena šių kultūros namų darbuotoja ne kartą vyko į Tauragėje veikiančią parduotuvę pirkti alkoholio. Jo teigimu, alkoholiniai gėrimai gali būti perkami už renginiams skirtus pinigus.

Tačiau Kultūros centro vadovas V.Bartušis šias abejones viešai išsakiusiam skaudviliškiui meta atgal – Kultūros centras iš tiesų yra sudaręs sutartį su Tauragės miesto Vytauto gatvėje veikiančia maisto prekių parduotuve, tačiau pirkti alkoholio neturi teisės. Jo teigimu, Kultūros centro sąskaitos tvarkingos, šioje parduotuvėje perkami tik maisto produktai.

„Tauragės kurjerio“ paklaustas, kiek Kultūros centras per metus išleidžia maisto produktams, V.Bartušis atskleidė, kad 2017 m. Vytauto g. veikiančioje parduotuvėje maisto prekių nupirkta už beveik 5500 Eur. Tai esantys sausainiai, saldainiai, gaivieji gėrimai. O Skaudvilės kultūros namų darbuotoja Zita Jurevičienė Kultūros centro vadovui paaiškino, kad pastarojoje parduotuvėje darbo metu kartu su Alfonsu M. iš tikrųjų yra pirkusi alkoholinių gėrimų, tačiau ne kultūros namams, o sau asmeniškai.

V.Bartušis tikina alkoholio vartojimo problemas aptaręs su Skaudvilės kultūros namų darbuotojais, tačiau šiuo atveju bausti nesą ko – paviešintos nuotraukos senos, o pagal Darbo kodeksą už pažeidimą bausti galima tik per mėnesį nuo užfiksuoto įvykio. Tačiau V.Bartušis pripažino, kad vartoti alkoholio savo darbo vietose Kultūros centro darbuotojams draudžiama.

 

Ramunė RAMANAUSKIENĖ

Rekomenduojami video