Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Tauragiškiams šventės nebuvo ramios

Ketvirtadienio rytą Tauragės policijos komisariato suvestinėje – dešimt pranešimų apie pradėtus ikiteisminius tyrimus nuo gruodžio 21 iki 27 dienos. Žmonės nukentėjo nuo sukčių ir chuliganų. Iš augintinių krematoriumo, kuris yra prie pat Žygaičių miestelio, pavogtos vienetinės betoninės šunų skulptūros.

Informavo policija

Į policiją kreipėsi 49 metų moteris, kuri internetu norėjo nusipirkti mobiliojo ryšio telefoną „Apple iPhone XR 128 GB White“. Pareiškime policijai moteris rašė, kad gruodžio 16-ą iš savo vyro sąskaitos į pareigūnams nurodytą mažosios bendrijos sąskaitą pervedė pinigus, tačiau telefono negavo ir pinigų neatgavo. Su pardavėju susisiekti esą nepavyksta. Nuostolis 704 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo.

Gruodžio 22 dieną, šeštadienį, Dariaus ir Girėno bei Vytauto gatvių sankryžoje automobilis „Renault Megane“, vairuojamas 22 metų moters, kliudė per pėsčiųjų perėją ėjusią 77 metų moterį. Nukentėjusioji pristatyta į Tauragės ligoninės priėmimo-skubiosios pagalbos skyrių. Jai diagnozuotas galvos sumušimas ir kirstinė žaizda galvoje. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl avarijos, kurioje nesunkiai sužalotas žmogus.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, apie puse šešių, Stoties gatvėje gyvenantis 22 metų vyras apgadino keturis automobilius: „Citroen C5“, „Audi A8“, „VW Passat“, „Audi A6“.

Sekmadienį Žygaičių seniūnijoje, Zoliškių kaime esančio augintinių krematoriumo savininkė pastebėjo, kad nebėra dviejų betoninių šunų skulptūrų stovėjusių prie posūkio į krematoriumą. Vienetinės skulptūros buvo pagamintos pagal specialų užsakymą Nyderlanduose. Patirtą nuostolį krematoriumo savininkė įvertino 700 eurų. Augintinių krematoriumo feisbuko profilio paskyroje, jo savininkė, kreipiasi į žmones ir prašo, ką nors mačiusius ar turinčius kitos svarbios informacijos paskambinti telefonu 8 652 71 663 arba parašyti elektroniniu paštu info@augintiniukrematoriumas.lt. Policijos pareigūnai taip pat prašo atsiliepti asmenis, mačiusius įvykį ar turinčius reikšmingos informacijos tyrimui. Ką nors žinančius prašoma pranešti Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiajam tyrėjui Voldemarui Knystautui, tel. nr. 8 700 65012 arba el. paštu voldemaras.knystautas@policija.lt.

Apie pradėtus ikiteisminius tyrimus Kūčių dieną pranešimų nėra.

Gruodžio 26-osios naktį, 00.17 val., pareigūnai sustabdė automobilį „VW Passat“, kurį vairavo neblaivus (1,69 prom.) 34 metų Raseinių rajono gyventojas.

Apie 4.30 val. Vytauto gatvėje, automobilių stovėjimo aikštelėje, konflikto metu, nenustatyti du asmenys, sumušė 26 metų vilnietį.

Antrąją Kalėdų dieną, apie 17 val., Žemaitės gatvėje 52 metų vyras sumušė trejais metais jaunesnę moterį. Tos pačios dienos vakare pareigūnai buvo iškviesti į Prezidento gatvę, kur namo kieme neblaivus (1,99 prom.) 27 metų vyras sumušė neblaivią  (2,03 prom.) 36 metų žmoną.

Rimtų gaisrų išvengta

Tauragės apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba nuo gruodžio 21 iki 27 dienos užregistravo penkis įvykius. Gruodžio 21-os vakare prie Tauragės Dvaro g. 3 namo degė metaliniame šiukšlių konteineryje sukrautos šiukšlės. Gruodžio 22-osios naktį ugniagesių automobiliai skubėjo į Dacijonų kaimą – buvo gautas pranešimas, kad mūrinio namo kamine dega suodžiai. Ugniagesiai gelbėtojai apžiūrėjo namo palėpę, budėjo kol suodžiai kamine išdegė. Tos pačios dienos ryte Tauragėje, Pušų gatvės namo virtuvėje kibirkščiavo laidai. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai atjungė elektros srovę, o pranešėjai patarė kviestis elektriką. Rasti atviri elektros laidai.

Apie 17 valandą pagalbą išsikvietė Ateities tako gyventojai. Telefonu pranešta, kad senyvo amžiaus moteris neatidaro durų, įtarta. Kad jai yra blogai su sveikata. Atidarius duris į butą trečiame aukšte buvo įleisti medikai. Iš buto ligonė nunešta į Greitosios medicinos pagalbos automobilį.

Gruodžio 26-os vakare ugniagesių gelbėtojų pagalbos paprašė policija. Paprašyta padėti patekti į namą Ivanausko gatvėje, kadangi žmogus kelias valandas negali susisiekti su senyvo amžiaus giminaite ir įtaria, kad jai pablogėjo sveikata. Į namą patekta išlaužus duris. Viduje rasta mirusi 75 metų namo savininkė.

 

Daiva ŽEBELIENĖ

Rekomenduojami video