Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Tauragės gėda – SEL vokalistės vaizdo klipe

Solinę karjerą pradedanti grupės SEL pritariančioji vokalistė Silvija Pankūnaitė prieš pasitinkant 2018 metus savo dainos vaizdo klipą filmavo 18-oje miestų, kur įamžino miestų kalėdines eglutes ir riboženklius. Galėtume didžiuotis, kad tarp kitų miestų vokalistė nusifilmavo ir Tauragėje, bet iš tiesų tai didžiulė gėda, nes apleistas betoninis Tauragės riboženklis verčia rausti.  

Dainininkė Silvija Pankūnaitė per Lietuvą, žemėlapyje žymėdama širdelės formos maršrutą, nuvažiavo 1000 kilometrų, aplankydama 18 miestų. Dainininkė savo naujosios dainos „Awakening“ (angl. „Pabudimas“) vaizdo klipe nusprendė sukurti bendrystės jausmą ir parodyti, kad kiekvienas miestas turi kuo didžiuotis. Tauragėje ji filmavosi prie riboženklio, kuris stovi netoli Papušynės kapinių. Tie, kas matė šį vaizdo klipą, tikrai pasakys – mums didžiuotis nėra kuo.

Kai viešojoje erdvėje pasirodė S.Pankūnaitės vaizdo klipas, internautai pradėjo, švelniai tariant, kritikuoti apleistą, surūdijusį, nusilaupiusiais dažais Tauragės miesto riboženklį. Savo feisbuko paskyroje nuomonę išsakė ir buvusi „Tauragės kurjerio“, dabar 15min.lt žurnalistė Karolina Stažytė. „Esu rašiusi straipsnį dar dirbdama „Tauragės kurjeryje“. Na, sutvarkykit tuos „welcome“ kelio ženklus Tauragėje pagaliau. Išėjo naujas SEL pritariančiosios vokalistės klipas, o jame Tauragės ženklas – pavargęs labiausiai iš visų. Svečių pasitikimas su tokiais rūdėsiais nekoks“, – rašo žurnalistė.

Apie tai, kad nerekonstruoti riboženkliai gadina miesto įvaizdį, „Tauragės kurjeris“ rašė ne kartą. 2017 metais prieš miesto šventę valdžia atnaujino tik vieną Tauragės betoninį riboženklį, kuris pasitinka miesto svečius, atvažiuojančius nuo Kryžkalnio pusės. Darbai atsiėjo apie 2000 eurų.

Tačiau kaip „Tauragės kurjeriui“ tuokart sakė miesto seniūnas Virginijus Žilius, kitiems ženklams atnaujinti nėra lėšų, todėl pasirinktas tas, kuris stovi prie intensyvesnio eismo kelio. Anot miesto seniūno, architekto Vincento Paulausko projektuoti betoniniai riboženkliai buvo pastatyti apie 1980 metus.

Šįkart seniūnas V.Žilius „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad kaip tik vakarykščiai apie riboženklius kalbėjosi su savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju Vytautu Navicku. Seniūnas pritaria, kad ženklai atrodo prastai. O tas, kuris parodytas vaizdo klipe, esąs pats prasčiausias iš visų keturių.

– Savivaldybėje svarstoma, gal šiuos ženklus pakeisti kitokiais. O jei ne, pavasarį prašysime lėšų jiems sutvarkyti. Tai nėra paprasta, nes paėmęs teptuką su paprastais dažais nenudažysi. Be to, ir metalinės dalys surūdijusios, – kalbėjo V.Žilius.

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas V.Navickas „Tauragės kurjeriui“ sakė nematęs atlikėjos S.Pankūnaitės dainos „Awakening“ vaizdo klipo.

– Išsityčioti galima iš visko. Iš žmogaus trumpa koja, iš žmogaus su barzda. Dabar remontuoti riboženklius oro sąlygos netinkamos. Tik pavasarį. Tie, kurie rašo, tegul pasižiūri, kas jų kiemuose darosi. Vaizdo klipo nemačiau. Ir komentarų nemačiau – nenuodiju savęs negatyvu. Tiesiog sukūrė klipą ir pasiėmė riboženklį. Slenkantį Gedimino kalną pasiėmė? Nu nepasiėmė. Tai ką dabar daryti? – svarstė V.Navickas.

Anot valdininko, kasmet sutvarkoma po vieną Tauragės miesto riboženklį. Užpernai – kelyje važiuojant nuo Lauksargių pusės, pernai – nuo Skaudvilės. Jis neatskleidė, ar bus kuriami nauji riboženkliai. Bet tauragiškiai esą visada gali teikti savo pasiūlymus.

Daiva ŽEBELIENĖ

Rekomenduojami video