Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Tauragėje sukčius pasisavino dar vienos senjorės santaupas

Vakar Tauragės policijos pareigūnams pranešta apie dar vieną sukčiavimo atvejį. Apšvarinta 83-ejų senjorė įkalbėta atidavė sukčiui savo sutaupytus 650 eurų.

Pareigūnus pranešimas apie įvykį pranešta vakar 10 val. 83-ejų metų moteriai į laidinį telefoną prisiskambinęs vyras dėstė jau seniai žinomą istoriją. Prisistatė policijos pareigūnu, paaiškino, kad ji namuose galimai turi padirbtų pinigų ir įsiprašė pas šią patikrinimui.

Tariamam pareigūnui atvykus pas Tauragėje, Liepų take gyvenančią moterį, ši įdavė savo 650 eurų. Istorijos baigtis jau daugeliui girdėta: vyras pasiėmęs pinigus nedelsdamas pasišalino iš buto.

Policijos pareigūnai dėl sukčiavimo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Gyventojams nuolat primenama apie įvairius sukčiavimo atvejus ir scenarijus, tačiau vis pasitaiko patiklių senolių, kurie patiki pasaka apie į namus užsukusį pareigūną ir patikliai atiduoda savo santaupas. Todėl policijos pareigūnai nuolat primena, kad negalima nepažįstamiems asmenims atskleisti savo vardo, pavardės, asmens kodo, konfidencialių elektroninės bankininkystės duomenų ar kitos svarbios informacijos, nes visu tuo sukčiai gali pasinaudoti.

Pareigūnai pas žmones į namus nevaikšto ir pinigų nereikalauja nei dėl tariamai įvykusių nelaimių, nei tikrina turimų santaupų tikrumą. Taip pat telefonu piliečiams neskambina ir neprašo pateikti banko prisijungimo kodų ar kitų duomenų. Galiausiai nesurašinėja santaupų. Apie tai verta pakalbėti su savo garbaus amžiaus giminaičiais, kad šie neliktų be savo santaupų.

Rekomenduojami video