Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Supleškėjo politiko mašina: įtaria ir padegimą

Naktį iš antradienio į trečiadienį Bažnyčių gatvėje užsiliepsnojo du automobiliai: „Toyota Avensis“ ir „Opel Vectra“. Tauragės apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba (APGV) neatmeta padegimo. Viena iš supleškėjusių mašinų  – „Toyota Avensis“ – priklauso politikui, Tauragės rajono savivaldybės nariui, Tauragėje leidžiamo savaitraščio direktoriui Tomui Raulinavičiui.

Pranešimą apie ugnies talžomas mašinas ugniagesiai-gelbėtojai gavo naktį po trečios valandos. Automobiliai „Toyota Avensis“ ir „Opel Vectra“ degė Bažnyčių gatvės 14 numeriu pažymėto pastato, kur įsikūrusios audinių, drabužių parduotuvės bei valstybinės augalininkystės tarnybos Tauragės regioninis skyrius, kieme. „Toyota Avensis“ automobilis suniokotas nepataisomai. Anot šios mašinos savininko, išdegė variklio skyriaus degiosios detalės, salonas, jei trumpai – nesudegė tik automobilio galas. Netoli stovėjusio namo kaimyno automobilis „Opel Vectra“ apdegė mažiau, labiau nukentėjo vienas šonas: priekinis sparnas, salonas, taip pat išdegė variklio skyriaus degiosios detalės, nuo karščio išdužo priekinis stiklas. Nuo ugnies karščio įskilo vienos parduotuvės ir pastato rūsio langai.

Apie gaisrą Bendrojo pagalbos centro numeriu paskambino moteris. „Toyota Avensis“ savininkui T.Raulinavičiui blogą žinią pranešė kaimynas, per langus pamatęs liepsnas.

– Kai išėjau, ugniagesiai-gelbėtojai dirbo visu pajėgumu, – sakė nukentėjęs politikas.

Kaip informavo Tauragės APGV Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausias specialistas Ruslanas Pačkovskis, maždaug per pusvalandį liepsnos buvo užgesintos. Tame pačiame kieme, maždaug už 5 metrų, stovėjęs dar vienas automobilis nenukentėjo.

– Remiantis pirmine apžiūra, pirmiau užsidegė arba buvo padegtas „Toyota Avensis“ automobilis. Už pusės metro stovėjusi mašina užsidegė nuo jo. Tyrimą atlieka Tauragės policijos komisariatas. Neatmetama ir padegimo versija, – patikslino R.Pačkovskis.

„Toyota Avensis“ savininkas T.Raulinavičius  sakė, kad mašina buvo techniškai tvarkinga, ją įsigijo maždaug prieš metus laiko. Jo automobilis buvo draustas tik privalomuoju draudimu.

– Kaip ir sakiau pareigūnams, jokių grasinimų nesu sulaukęs, tačiau praėjusiais metais taip pat netoli namų buvo pradurtos mano automobilio padangos. Nemanau, kad tai atsitiktinis chuliganizmo atvejis. Aš tai sieju su savo darbo veikla. Nemažai metų dirbau žurnalistikoje, dabar esu taryboje. Galbūt kažkam tai nepatogu ar buvę mano darbai nepatogūs. Kito loginio paaiškinimo tiesiog neįsivaizduoju, – kalbėjo politikas, laikraščio „Tauragės žinios“ direktorius.

Daiva ŽEBELIENĖ

Rekomenduojami video