Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Senjoras savo šuniuką aptiko pašautą

Pirmadienį policijos pareigūnams pranešta apie Tauragės rajone Gaurėje pašautą šunį. Pradėtas tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnu.

Apie 9 val. Gaurėje gyvenantis 83-ejų vyriškis išėjęs į kiemą pasigedo savo šuns. Atidžiau jo paieškojęs, kitoje savo kiemo tvoros pusėje išvydo šiurpų vaizdą – keturkojis gulėjo pašauta koja. Policijos pareigūnai informavo, kad gyvūnui sužalota dešinė koja.

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Žiauriai su gyvūnu pasielgusiam asmeniui, jei jis bus nustatytas, gresia viešieji darbai, bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Gaurės seniūnas Vidmantas Skirius tikino apie įvykį negirdėjęs. Pasiteiravus, ar kaime yra šunų, kurie keltų problemas ir gal būtų įsipykę dėl bastymosi ar lojimo, taip pat tokių atvejų nežinojo. Tačiau seniūnas įžvelgė kitą problemą – kaime gausu išmestų šunų.

– Šuniukais nuolat skundžiasi ne tik Gaurėje, bet ir kituose kaimuose. Savo šunis kaimas pažįsta. O pravažiuodami žmonės iš miestų kur nors laukuose paleidžia ir tie šunys bastosi. Galų gale kaimo vietovės sensta sparčiau nei miestai. Mirus šeimininkams neretai lieka vieniši gyvūnai. Sutarties mes neturime su veterinaru dėl gyvūnų gaudymo, karantinavimo. Tai kaip pavyksta, taip ir tvarkomės. Apskritai daug paslaugų yra tik mieste. Kad ir tas pats Socialinių paslaugų centras – jo kone visos paslaugos koncentruotos Tauragėje, – problemomis dalijosi V.Skirius.

Morta MIKUTYTĖ

 

Rekomenduojami video