Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Seniūnas pažadėjo: šiukšles surinks

Į "Tauragės kurjerio" redakciją paskambinęs tauragiškis pakvietė apžiūrėti takelio, kuriuo iš „Norfos“ parduotuvės Bernotiškės gatvėje trumpindami kelią traukia Žalgirių mikrorajono gyventojai. Vaizdas nelabai koks.

– Jei galite, pažiūrėkite, kas darosi už „Norfos“ parduotuvės. Žmonių klausiu, ar antras sąvartynas Tauragėje atidarytas – vieni šiukšlynai, nešvarumai, niekur mieste nesu matęs tokios betvarkės, – teigė į redakciją paskambinęs senjoras. – Netikėtai ten pro šalį ėjau trumpindamas kelią, ir kaip bjauriai man atrodė.

Už prekybos centro driekiasi stipriai sumintas takelis link Žalgirių mikrorajono. Takeliu iš mikrorajono atėjusi moteris patikino, kad tauragiškiai juo eidami trumpina kelią. Bet didesnė problema, pasak tauragiškės, kad palei Bernotiškės gatvę šaligatviai yra tik toje pusėje, kur stovi garažai.

– Jei eini iš mikrorajono į parduotuvę, šaligatvių nėra. Jie prasideda tik ties pačia parduotuve. Todėl turi eiti palei garažus, praeiti parduotuvę, gatvę pereiti reikia sankryžoje prie turgaus ir grįžti, – kaip mikrorajono gyventojai turėtų keliauti iki prekybos centro, aiškino tauragiškė.

Kad nereikėtų daryti vingio, žmonės ir išmynė takelį.

Miesto seniūnas Virginijus Žilius patikino, kad už prekybos centro yra suplanuota Aleksandro Fadino gatvė, esą kai ji bus rengiama, ši miesto vieta ir bus sutvarkyta.

– Visų takų mes neapeiname. Kad pasakėte, šiukšles aprinksime, – pažadėjo seniūnas. – Mieste gyvena 23 tūkstančiai gyventojų, tiek ir norų. Visų patenkinti nespėjame.

Paklaustas, ar kada nors Bernotiškės gatvėje atsiras šaligatvis, seniūnas sakė situacijos negalintis komentuoti.

– Jei kyla problemų, gyventojai turi rašyti prašymus Saugaus eismo komisijai. Jei komisija įpareigos, įrengsime gal pėsčiųjų perėją, – pasvarstė V.Žilius.

Raimonda ALYSIENĖ

Rekomenduojami video