Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pirkėjams siekia sukelti azartą: o kas naujo bus ryt?

Vytauto gatvėje, 50 numeriu pažymėtame name, sėklų parduotuvės kaimynystėje, atidaryta dar viena dėvėtų drabužių išparduotuvė – „Retro“. Tvarkingai įrengta parduotuvė su gerą nuotaiką įkvepiančiais manekenais išsiskiria iš kitų panašių drabužių parduotuvių. Ir ne tik interjeru, tvarkingai sukabintomis prekėmis, bet ir ilgesniu darbo laiku – ketvirtadieniai paskelbti apsipirkimo dienomis, tad pirkėjai laukiami net iki 20 valandos.

Parduotuvės savininkė Kristina Lukošienė sakė, kad idėja imtis dėvėtų drabužių verslo kilo keliaujant po užsienio šalis. Anot jos, daug kur tokios dėvėtos aprangos ir avalynės parduotuvės kitokios nei Lietuvoje. Jos prisideda prie labdaringos veiklos, buria bendruomenės narius.

– Tą patį norime padaryti ir mes. Drabužius ir avalynę perkame iš labdaros organizacijų Anglijoje. O svarbiausia – pritariame idėjai, kad reikia ilgiau naudoti tai, ką jau turime. Dizaineriai yra tiek prikūrę, kad nespėsime sunešioti. Mus žavi aplinkai draugiškas požiūris, – teigė šeimos verslui atstovaujanti K.Lukošienė.

„Retro“ išparduotuvėje prekiaujama įvairiausiais – ir viršutiniais, ir apatiniais drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Yra dėvėtų ir naujų – su etiketėmis. Parduotuvėje apsilankiusios pirkėjos gyrė, kad drabužiai labai tvarkingi, nenudėvėti.

Pasak parduotuvės savininkės, prekių asortimentas papildomas kasdien, o įpusėjus sezonams, maždaug kas pusantro mėnesio, vyks didieji išpardavimai. Siekiama, kad pirkėjas kasdien rastų naujų prekių. Prekės nebrangios – vos po kelis eurus.

– Ryt bus galima rasti ką nors naujo ir galbūt nerasti, kas buvo vakar, – vilioja „Retro“ parduotuvės savininkė.

Kodėl „Retro“? K.Lukošienė sako, kad „Retro“ – tai moderni klasika, kas vakar buvo modernu,  šiandien tapo klasika.

Verslininkės pasiteiravome, ar jos negąsdina tai, kad Tauragėje nemažai parduotuvėlių uždaromos, atrodo, vos pradėjusios dirbti.

– Neišgąsdino. Nepabandęs nežinosi. Šiandien esame motyvuoti, optimistiški ir galvojame tik apie gerus dalykus. Tikime, kad Tauragei mūsų reikia, – kalbėjo pašnekovė.

 

Daiva ŽEBELIENĖ

 

Rekomenduojami video