Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pasikeitė „Vilkyškių pieninės“ parduotuvės savininkas

Jauna verslininkė Justina Visockienė, Tauragėje įkūrusi „Šaukštelio studiją“, perima ir kaimynus – „Vilkyškių pieninės“ firminė parduotuvė patikėta jos žinion. Po nedidelių kosmetinių pokyčių prekybos vieta jau laukia pirkėjų.

Tauragės centre priešais „Dunokų“ turgelį esanti „Vilkyškių pieninės“ firminė parduotuvė veiklą vykdė ne vienerius metus, kai vieną dieną tiesiog užsidarė. Žvelgiant pro langus buvo akivaizdu – vyksta remonto darbai. Tačiau pokyčiai ne tik fiziniai, mat paaiškėjo, jog prekybą pieno produktais tęs Justina Visockienė, „Šaukštelio studijos“ savininkė, parduotuvę perėmusi pagal franšizės sutartį.

– Gavau iš „Vilkyškių pieninės“ pasiūlymą. Gerai apsvarsčius priėmėm sprendimą. Produkciją žinom, pasitikim, tad nutarėm perimti prekybą. Jau penkerius metus dirbam kaimynystėje, manau, įdėjus meilės ir dėmesio, veikla dar ilgai tęsis. Žmonės baiminosi dėl uždarymo, tačiau to nebus, asortimentas plėsis. Apmaudu, kad Tauragėje neliko specifinių produktų parduotuvės „Laukinis slėnis“. Todėl planuojame ekologiškų produktų pasiūlyti „Vilkyškių pieninės“ parduotuvėje, – kalbėjo J.Visockienė, pridurdama, kad viliasi atidaryti ir vasaros terasą.

Daugelis pastovių lankytojų žino, jog kartais „Vilkyškių pieninės“ parduotuvėje būdavo galimybė itin pigiai įsigyti kokių nors produktų. Justinos teigimu, akcijos ir toliau bus. O šiuo metu kuriamas parduotuvės feisbuko puslapis. Pati prekybos vieta po remonto darbų duris atvėrė pirmadienį.

– Džiaugiuosi, kad viskas bus vienoje vietoje. Užimtumas yra, bet man labai padeda komanda. Parduotuvėje dirbančios pardavėjos savo darbą puikiai žino, jos lieka dirbti ir toliau. Tai labai palengvina, – apie savo užimtumą pasakojo tauragiškė.

 

Morta MIKUTYTĖ

Rekomenduojami video