Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Nesulaukęs užsakytos picos vaikinas... pats įkūrė piceriją

Nuo idėjos iki jos įgyvendinimo – trys mėnesiai. Tiek tauragiškis Vilius Stumbra truko įkurti piceriją „King pica“, kuri penktadienį jau atvėrė duris Vytauto gatvėje, toje pačioje vietoje, kur anksčiau veikė „Star pizza“.

Mintis atidaryti piceriją 28-erių Viliui Stumbrai kilo spontaniškai – kai kažkada su draugais užsisakė picų ir niekaip negalėjo jų sulaukti. Ir pavadinimas atėjo į galvą ekspromtu, taip pat vakarojant su draugais.

– Pajuokavom, kad turbūt reiks patiems to verslo imtis. Paskui juokai kažkaip nejučia peraugo į veiksmus, ir pamažu viskas įsisuko, – pasakoja V.Stumbra. – Iš pradžių mintis buvo tik kepti picas išsinešimui, tik paskui kažkaip išsirutuliojo į piceriją. Tiesiog pats mėgstu ir valgyti, ir sukinėtis virtuvėje, norėjosi atidaryti vietą draugų ratui, kur galėtų smagiai leisti laiką paprastą ir jaukią aplinką mėgstantys žmonės. Tikiuosi, kad ateityje rengsime ir protmūšius ar ką nors panašaus.

Tačiau picerijų Tauragėje ne viena, ar nebaugu, kad nepasiseks? Vilius sako, kad daugelis, sužinoję apie sumanymą atidaryti piceriją, kraipo galvas ir vadina jį drąsiu. Tačiau Viliui taip neatrodo – mintis, kad kurį laiką pelno tikėtis neverta, o ir apskritai gali nepasisekti, nebaugina. Jis sako, kad konkurencija – geras dalykas.

– Tik keista nuolat jausti tą vyresnių žmonių nepasitikėjimą jaunimu – maždaug, ką jūs suprantat... Su tokiu požiūriu susiduriu įvairiose įstaigose, – sako jaunasis verslininkas. – Gal tik netyčia kas nors iš tų žmonių, su kuriais teko bendrauti atidarant įmonę, pasakė – o, šaunuoliai. Dauguma labai skeptiškai nusiteikę.

Vaikinas pasakojo, kad prieš pradedant verslą teko įveikti nemažai biurokratinių kliūčių. Ieškojo ir pagalbos – deja, kol kas nesėkmingai. Kad gautų Darbo biržos paramą, neatitiko kriterijų, o iš savivaldybės paramos dar tikisi sulaukti.

O kokia gi bus ta naujoji picerija? Vytauto gatvėje stovinčiame name picerija yra veikusi, taigi vieta picų mėgėjams įprasta. O viduje jauku: keturi staliukai, sienos originaliai dekoruotos medžiu, baras sumūrytas iš akmenų. Jei verslas seksis, planuojama picerijos salę plėsti, laure įrengti terasą.

Picerijoje „King pica“ kol kas dirbs keturi darbuotojai, vėliau planuojama įdarbinti daugiau.

Pasak V.Stumbros, meniu bus 25 rūšių picos, barbekiu šonkauliukai, aštrus tortilijos užkandis su sūrio padažu, patiekalas vaikams, desertas, netrukus bus galima paskanauti ir lazanijos. Meniu bus periodiškai keičiamas. Vėliau planuojama pasiūlyti lankytojams ir alkoholinių gėrimų.

V.Stumbra sako, jog pasiskelbęs, kad ieško darbuotojų, jis sulaukė per šimto skambučių.

– Manau, atsirinkom išties motyvuotus, norinčius dirbti ir mėgstančius šį darbą žmones, – tikisi vaikinas.

Picerija dirbs kasdien nuo 11 iki 22 valandos, ketvirtadieniais–šeštadieniais – iki 23 valandos.

 

Birutė SLAVINSKIENĖ

Rekomenduojami video