Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Mugėje tauragiškius gundys net dvi dienas

Rugsėjo 18–19 dienomis Pilies aikštėje sušlamės „Rudens mugė“. Pasak mugės organizatoriaus Žydrūno Ridulio, prieš keletą metų jis pirmasis į Tauragę buvo sukvietęs tautodailininkus ir amatininkus. Padaręs trumpą pertrauką vėl grįžta pas mus ir teigia, kad mugė bus įspūdinga – džiaugsis ir pirkėjai, ir pardavėjai.

Žydrūnas Ridulis pasakojo, jog „Rudens mugę“ rengia savaitės viduryje todėl, kad savaitgaliais mieste būna nedaug žmonių – visi dar skuba iškylauti ir pramogauti. Jis teigė, kad iš savo praktikos žino, jog mugėse daugiausiai žmonių lankosi eilinėmis savaitės dienomis.

– Labai didelio prekybininkų palapinių miestelio neplanavome. Atvyks daugiau nei 30 amatininkų, tautodailininkų, kuriančių vienokius ar kitokius produktus, – kalbėjo organizatorius. – Stengėmės, kad būtų kuo įvairesnė pasiūla, skirtingi gaminiai, kad tos pačios rūšies produktu neprekiautų dešimtyje palapinių.

Prekių asortimentas mugėje bus platus, atvažiuos prekybininkų iš visos Lietuvos. Prekiaus sūriais, rūkytais žuvies, mėsos produktais, medumi, saldumynais, mediniais žaislais, vaikiška ir moteriška apranga, paveikslais, papuošalais iš įvairių akmenų. Sodininkai iš Plungės rajono atveš įvairių augalų, medelių, kuriuos patys augino Lietuvoje, o ne parsivežė iš Lenkijos. Organizatorius visko neišvardijo teigdamas, kad parengta ir malonių staigmenų.

– Trečiadienį mugė vyks nuo 8 iki 18, 19 val., o ketvirtadienį trumpėliau – nuo 9 iki 16 val. Su tauragiškiais viskas tvarkoje, jie viską perka. Prekybininkai nesiskundžia, jei būtų blogai, jie į Tauragę nevažiuotų, – atviravo Žydrūnas. – Iš patirties žinome, kad labiausiai tauragiškiai pirks mėsą, žuvį, duonos, konditerijos gaminius. Paskutinį kartą kai buvome, labai daug medelių pirko ir buvo patenkinti.

Ž.Ridulis džiaugėsi, kad Tauragėje organizuojant mugę jokių problemų iki šiol nėra kilę. Su Tauragės seniūnija jam malonu bendrauti, akcentavo, kad reikalus sklandžiai tvarko su Violeta Sudentiene.

 

Regina GENIENĖ

Rekomenduojami video