Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Mugėje – Tauragei skirtas pyragas

Šiandien Pilies aikštėje nuo pat ankstyvo ryto rikiavosi prekybinės palapinės. Miestan vėl atvyko mugė.

Ankstyvas rytas Tauragės širdyje prasidėjo sujudimu. Suvažiavę prekybininkai skubėjo statyti savo palapines ir dėlioti prekes – prasidėjo mugė. Šįkart prekyba įvairiausiais gaminiais tęsis tris dienas.

Užsukus į mugę matyti pačių įvairiausių prekių. Prieskonių, papuošalų, keptų skanėstų, mėsos gaminių, odinių diržų, piniginių ir rankinių. Vienoje kitoje vietoje buvo išdėlioti kosmetikos gaminiai. Kiek įdomesni atrodė vilnos dirbinių bei siūlų ir medinių žaislų prekystaliai.

Tiesa, turbūt darbingą antradienį iš ryto pirkėjų matyti nedaug. Reikia manyti, jog dirbantys tauragiškiai mugėn sugužės per pietų pertrauką. Visgi prie vieno prekystalio buvo matyti nemažas būrelis pirkėjų.

– Tai tik dabar užpuolė būrys pirkėjų, net pavalgyti nespėjau. Turiu puikių sausainių, kurie ir prie arbatos, ir prie kavos tinka. Domisi sveikais produktais. Turiu ir pyrago „Nustebki, Taurage!“ Atvykau pamaloninti tauragiškius. Jau ne pirmą kartą. sykį per eglutės įžiebimo šventę teko įsikurti palei pilies sieną ant pusnies, nes buvo labai daug sniego, – kalbėjo Leonas, prekiaujantis „Kiškio pyragais“, čia pat siūlydamas ir paragauti perkamus gaminius.

Morta MIKUTYTĖ

Rekomenduojami video