Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Metų kultūros rėmėjo“ nominacija atiteko „Vilkyškių pieninės“ vadovui

Vilniaus miesto rotušėje paskelbti prestižinio apdovanojimo „Auksinis feniksas“ nugalėtojai. Tarp būrio apdovanotųjų – UAB „Vilkyškių pieninė“ vadovas Gintaras Bertašius. Jam įteikta nominacija „Metų kultūros rėmėjas“.  

„Auksinis feniksas“ tai didžiausias Lietuvos kultūros centrų asociacijos (LKCA) ir vienas reikšmingiausių visos šalies apdovanojimų kultūros srityje. LKCA apdovanojimai „Auksinis feniksas“ įteikti gruodžio 6-ą, Vilniaus rotušėje vykusios iškilmingos ceremonijos metu. Įspūdingos „Auksinio fenikso“ apdovanojimo skulptūrėlės kasmet įteikiamos penkiose nominacijose: „Metų kultūros rėmėjas“, „Metų kultūros politikas“, „Geriausias metų kultūros centro partneris“, „Geriausias metų kultūros ir meno kūrėjas“ ir „Geriausias metų kultūros centro vadovas“.

Šiais metais šiam prestižiniam apdovanojimui gauti buvo pristatyta daugiau nei pusšimtis pretendentų, tarp kurių veiklūs rajonų savivaldybių merai, verslo organizacijos, aukštojo mokslo institucijos, kultūros vadybininkai, meno kolektyvų vadovai, profesionalūs menininkai ir nevyriausybinių organizacijų atstovai. Į Tauragę nė viena nominacija šiemet neparvežta. Tik UAB „Vilkyškių pieninės“ vadovui G.Bertašiui LR Kultūros ministerijos kancleris Laimonas Ubavičius įteikė nominaciją „Metų kultūros rėmėjas“. Šiais metais bendrovė mini veiklos 25–metį. Finansinę paramą „Vilkyškių pieninė“ ne kartą teikė ne tik Pagėgių krašto, bet ir Tauragės rajono įstaigoms, organizacijoms plėtojančioms kultūrinę veiklą.

Iškilmingoje ceremonijoje dalyvavo svečiai LR Seimo, LR Vyriausybės nariai, rajonų merai, administracijų vadovai ir šalies kultūros centrų vadovai. Jie pasidžiaugė ne tik apdovanojimo laureatais, bet ir šauniais meno kolektyvų iš Anykščių, Molėtų, Lazdijų, Šakių, Pabradės taip pat ir Tauragės pasirodymais.

Rekomenduojami video