Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Maltiečiai“ vaišino pareigūnus kava

Šįryt pliaupiant lietui prie pėsčiųjų perėjų budėję policijos pareigūnai buvo maloniai nustebinti – „Tauragės maltiečiai“ – aktyvūs, kūrybingi ir kitais besirūpinantys žmonės, kuriuos jungia savanorystė, pavaišino juos karšta kava.

Apie gražią akciją „maltiečiai“ papasakojo savo feisbuko paskyroje, įdėjo ir trumpą filmuką. „Šį darganotą rytą puodeliu kavos pradžiuginome policijos pareigūnus ir jų talkininkus, padedančius Tauragės moksleiviams saugiai atvykti į mokyklas. Dėkojame jiems už tarnystę“, – rašo jie.

„Tauragės kurjerio“ pakalbintas Tauragės maltiečių vadovas Saulius Oželis papasakojo, kad šįryt jie kava pavaišino 10 prie perėjų budėjusių pareigūnus ir jų talkininkų – daugiau nespėjo.

– Tiek metų matom, kad policijos pareigūnai saugo mūsų vaikiukus. Norėjosi pasakyti jiems ačiū, o geriausias ačiū tokiu blogu oru, kai lyja, pagalvojom, būtų kavos puodelis, – paklaustas, kaip kilo tokia mintis, sakė jis.

Ir tuo pačiu, pasak jo, dar vieną „zuikį nušovė“: pamokė vaikus, kad reikia dalintis, kad reikia dėkoti.

– Tai buvo ir gerumo pamoka – kad reikia matyti, kas aplink. Juk policijos pareigūnus prisimenam, kai kas nors atsitinka, o kai viskas gerai, lyg ir pamirštam, nepagalvojam apie juos, – kalbėjo S.Oželis.

Kavą pareigūnams dalino savanorė, Vaikų dienos centro auklėtinė Kamilė.

Pasak gerais darbais garsėjančio S.Oželio, pareigūnai reagavo labai nuoširdžiai – ir sutriko, ir apsidžiaugė, ir buvo dėkingi.

– Matosi, kad jie moka dirbti su vaikais. Išsilavinę dabar mūsų policininkai. Ypač įsiminė prie „Šaltinio“ progimnazijos budėjusi jauna pareigūnė, – sakė S.Oželis.

Rekomenduojami video