Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
L. Mikalauskas antrąkart tapo tėčiu

Kraštietis operos solistas Liudas Mikalauskas, be Tauragės vokalinės muzikos festivalio organizacinių darbų, turi ir kitokių rūpesčių. Ir labai džiugių: šiandien jam gimė antras vaikas – sūnus.

Priimdamas nuoširdžius „Tauragės kurjerio“ sveikinimus, Liudas dėkojo ir sakė, kad sūnus gimė 12.51 val., naujagimio svoris – 3660 g. Tėvai jį pavadino Jonu.

– Sūnus gimė sveikas, žmona irgi jaučiasi gerai, nors gimdymas ir išvargino – jis truko gana ilgai. Sigita jau vakar pasijuto blogai, atvažiavom į Kauno klinikas, šiandien jai atliktas Cezario pjūvis. Mūsų Gintarė irgi gimė po Cezario pjūvio.

Pasak L.Mikalausko, visa šeima jaučiasi labai pavargę – Gintarytė irgi su mama ir tėčiu visą laiką buvo ligoninėje.

– Tačiau tos akimirkos, kai pirmą kartą paimi ant rankų tą brangų lauknešėlį – savo sūnų, su niekuo nesulyginamos, – jaudindamasis kalbėjo dainininkas.

Dukra porai gimė 2014-ųjų birželį.

L.Mikalauskas ir S.Vėželytė susituokė 2011-aisiais daugiau nei po trejų metų draugystės. Vestuvių ceremonija buvo surengta  Paberžės Švenčiausiosios mergelės Marijos apsilankymo bažnyčioje.

L.Mikalauskas – vienas žymiausių lietuvių jaunosios kartos bosų, savo išskirtiniu balso tembru ir artistiškumu pelnęs didžiulę publikos meilę. Nuo 2011 m. VšĮ „Liudo Mikalausko koncertai“  pradėjo organizuoti Tauragės vokalinės muzikos festivalį.

 

Birutė SLAVINSKIENĖ

Rekomenduojami video