Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kaimo gyventojas: „Mūsų rajono valdžia net nesidomi, ar vyks tie darbai“

Redakcija sulaukė laiško dėl neasfaltuoto kelio Dauglaukis–Pajūris, o Batakių kaimo gyventojas dėl neasfaltuoto kelio atkarpos nuo Batakių–Jakutiškės sankryžos iki miestelio pats užsuko į redakciją. Atsakyti paprašėme Kelių direkcijos.

Dauglaukis–Pajūris: 25-tas sąraše

Laišką redakcijai pasirašė keturi vyrai, jie neslėpė savo pavardžių ir patikslino esantys vairuotojai. Laiške rašoma, kad dar 2017 metais buvo kalbama, jog kelio atkarpa Dauglaukis–Pajūris bus išasfaltuota iki 2020 metų. Žmonės klausia, kada bus pradėti darbai.

Tauragės seniūnijos seniūnė Danguolė Jatautienė paaiškino, jog šis kelias nepriklauso seniūnijai, pažiūrėjusi į dokumentus patikslino, kad jis ir dar 29 rajono keliai įtraukti į gyvenviečių teritorijose esančių asfaltuotinų žvyrkelių ruožų ir asfaltuotinų valstybės reikšmės rajoninių kelių ruožų tarp skirtingų kelio dangų sąrašą.

Vis dėlto Valstybinės kelių direkcijos ryšių su žiniasklaida specialisto Evaldo Tamariūno perduotas šios įstaigos specialistų atsakymas vairuotojų nenudžiugins: „Valstybinės reikšmės kelias Nr.4527 yra asfaltuojamų žvyrkelių sąraše, tačiau į 2018–2020 m. asfaltuotinų kelių sąrašą nepateko. Šis kelias pagal sąrašą yra 25-tas Tauragės rajone“.

Kaip matome iš Kelių direkcijos skelbiamos lentelės, į 2018–2020 metais žvyrkelių asfaltavimo programą patenka šie keliai: Tauragė–Norkaičiai, Sartininkai–Draudėnai, Skaudvilė–Gervėčiai, Griežpelkiai I–Vilkyškiai, Skaudvilė–Adakavas–Nemakščiai, Baltrušaičiai–Drūtaviškiai.

Batakiai–Gryblaukis: vėl skelbs konkursą

Į redakciją užsukęs batakiškis piktinosi, kad kelias Batakiai–Gryblaukis vis dar neasfaltuotas, mašinos rieda dulkėtu žvyrkeliu, tačiau informacinė lenta beskelbia, kad darbai turėjo būti baigti pernai balandį. Žmones piktina ne tik neasfaltuojamas kelias, bet ir neteisinga informacinė lenta.

– Kas ir kodėl sugalvoja datas, jei net nežada pradėti darbų? Rajono meras Sigitas Mičiulis, prisimenu, vienoje savo ataskaitų gyventojams žadėjo – turėsit asfaltą. Ir apskritai, kam reikėjo suteikti viltį žmonėms, jei savivaldybė tam jokios įtakos neturi? Turbūt mūsų rajono valdžia net nesidomi, ar vyks tie darbai. Bet kai Kelių direkcija darbus užbaigs, kvadratinius kilometrus sau į nuopelnus prisiskaičiuos, – tiesiai rėžė redakcijon užsukęs batakiškis, tačiau prašė jo vardo ir pavardės neviešinti.

Valstybinės kelių direkcijos ryšių su žiniasklaida specialistas E.Tamariūnas atsiprašo, kad ant informacinės lentos užklijuoti lapeliai klaidina gyventojus. Problema ta, kad kol vyksta teisminiai ginčai su rangovu, Kelių direkcija neturi teisės jų išmontuoti.

– Kaip mus informavo kelių priežiūros specialistai, klaidinanti data buvo užklijuota neperšviečiama plėvele, kurią netrukus kažkas nuplėšė. Artimiausiu metu ketinama pranešimą panaikinti, – informavo E.Tamariūnas.

Šis projektas šiuo metu baigiamas koreguoti. 2019 metų antrąjį ketvirtį Kelių direkcija planuoja skelbti viešąjį pirkimą asfaltavimo darbams atlikti. Darbų pradžia priklausys nuo to, kaip ilgai tęsis viešųjų pirkimų procedūros.

 

Daiva ŽEBELIENĖ

Rekomenduojami video