Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Išvydęs naujus namus „Teleloto“ buto laimėtojas netramdė ašarų

Penki kandidatai. Ir tik viena galimybė peržengti nuosavo buto slenkstį. Praėjusį sekmadienį, sausio 8 dieną, paaiškėjo, kas tas laimingasis. Nuo šiol iki smulkmenų įrengtas butas sostinėje, Antakalnyje, „Pušų terasų“ gyvenvietėje, priklauso Antanui Krakiui iš Tauragės.

Džiaugsmo ašaros studijoje, „Teleloto“ filmavimo metu, ir susižavėjimo kupini šūksniai iškart atvykus į savo butą. Fotoaparatų blykstės, sveikinimų gausa ir netikėtai užklupęs malonus dėmesys. Būtent toks neeilinis sekmadienis buvo autošaltkalviui Antanui Krakiui ir jo žmonai, dirbančiai turgelyje. „Tiek dėmesio dar niekada negavome“, – šypsojosi susijaudinę buto laimėtojai.

Žinojo, kad trauks antrą voką

Penkis sekmadienius iš eilės buvo renkama po vieną pretendentą butui sostinėje laimėti. Sausio 8 dieną išaušo akimirka, kai visi kandidatai susitiko „Teleloto“ studijoje ir čia turėjo traukti po voką. „Jau tris savaites laukėme šios dienos, sunku buvo ir miegoti. Tik prieš kelias dienas pradėjau tikėti galima sėkme, net sapnavau, kad vyras traukia antrąjį voką“, – pasakojo laimėtojo žmona. Vyras juokdamasis antrino, kad artėjant traukimo momentui pradėjo galvoti, iš kurios pusės traukti antrą voką.

Antanas su žmona turi du sūnus ir visai jų šeimynai loterijoje tikrai sekasi. „Žaidžiame nuo pat pradžių, save jau laikome „Teleloto“ gerbėjais, sekmadienis be šio žaidimo – ne sekmadienis“, –  kalbėjo Antanas. Jų šeimoje jau būta ne vieno laimėjimo. Ir šaldytuvas, ir automobilis, ir 10 000 senąja valiuta litais. „Mums visai sekasi“, – šypsojosi Antano žmona.

Butas – būsimai studentei anūkei

Sutuoktiniai, įžengę į savo naująjį būstą, neslėpė susižavėjimo. „Kaip gražu, kaip skoningai įrengta, kokios spalvos... O, štai, ir vonia didelė“, –  juokėsi po butą bevaikščiodama laimėtojo žmona.

Kol antroji Antano pusė susižavėjusi žvalgėsi po, pasak jos, visiškai jos stiliumi įrengtą butą, vyras lengvai susimąstė. „Reikės galvoti, ką daryti“, –  svarstė jis. „Ką čia galvosi – va, turėsim, kur apsistoti, atvykę į Vilnių“, – Antanui antrino žmona. Visgi, jau planuojamas šeimos susirinkimas ir pasitarimas dėl tolimesnių veiksmų, tačiau butas Antakalnyje, „Pušų terasų“ gyvenvietėje, greičiausiai atiteks sutuoktinių anūkei. „Dabar jai 16-ka, planuoja studijuoti Vilniuje, tad, štai, iškart turės, kur gyventi“, –  kalbėjo laimėtojai.

Apsilankę ir apžiūrėję savo laimėtą butą, tauragiškiai išskubėjo namo – ten jų laukė artimieji, kurie jau ruošė šventinį sutikimą. Tačiau jau netrukus laimėtojai atvyks į Vilnių ir žengs į savo butą jau be fotoaparatų blyksčių.

 

Rekomenduojami video