Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Į Žygaičius sugužėjo net 16 ansamblių

Penktadienio vakarą Žygaičių universaliame daugiafunkciame centre vyko rajoninis vokalinių ansamblių festivalis „Gimtinės dainos“, kuris organizuotas jau antrąjį kartą. Į renginį atvyko ir dainas traukė net šešiolika ansamblių.

Į koncertinį vakarą atskubėję Tauragės kultūros centro vokalinių ansamblių kolektyvai, jų gerbėjai ir vietiniai žygaitiškiai vos sutilpo Žygaičių UDC salėje – pritrūkus sėdimų vietų, žmonėms teko stovėti. Čia meilė dainai suvienijo kartas – susirinko ne tik garbaus amžiaus senjorai, buvo mamų su kūdikiais ant rankų ir kelių metų vaikučiais.

Šventėje dainavo įvairūs kolektyvai – vieni jau gyvuojantys keliasdešimt metų ir minintys garbius jubiliejus, o kiti tik prieš kelis mėnesius susibūrę ir neturintys pavadinimo. Vieni jų ne kartą pabuvoję užsienyje, o kiti tik pradedantys pirmuosius pasirodymus.

Dainavo visai neseniai susibūręs Lomių ansamblis

Renginio metu netrūko puikių emocijų, žiūrovai kartu su dalyviais dainavo, lingavo į taktą ir negailėjo garsių plojimų. Pasibaigus šventei koncertavusiems ansambliams ir jų vadovams buvo įteiktos dovanos.

Pasirodė ir „Eidintos“ ansamblis iš Batakių

Rekomenduojami video