Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Grįžusi iš emigracijos pasirinko Tauragę

Bažnyčių gatvėje esančio namo rūsyje atidaryta dėvėtų drabužių parduotuvė, skirta visai šeimai. Jos įkūrėja Simona Mickevičiūtė, grįžusi iš Ispanijos, įgyvendino savo vaikystės svajonę. Moteris teigia, kad jos parduotuvėlės išskirtinumas – pigios prekės ir kasdien po truputį atnaujinamas asortimentas. Ji ketina būti lanksti ir prisitaikyti prie klientų norų ir pageidavimų.

Simona – panevėžietė, būdama 11-os su mama išvyko gyventi į Ispaniją. Ten susitiko būsimą vyrą tauragiškį, todėl po 15 metų gyvenimo svetur grįžę apsistojo būtent Tauragėje. Parsivežė devynerių dukrytę Ievą ir septynerių sūnų Eitvydą. Mieste Ispanijoje, kur gyveno, lietuviškos mokyklos nebuvo, todėl vaikus patys mokė kalbėti, rašyti ir skaityti lietuviškai. Dabar Ieva ir Eitvydas mokosi Jovarų pagrindinėje mokykloje, puikiai pritapo prie bendraklasių. Dukrelė Ieva, be gimtosios, kalba ispanų, anglų ir rusų kalbomis.

– Gyvendama svečioje šalyje visuomet ilgėjausi Lietuvos ir giliai širdyje žinojau, kad būtinai sugrįšiu gimtinėn. Atėjus lemiamam momentui, kai pajutau, kad be tėvynės nebegaliu, grįžau kartu su šeima, – kalbėjo pašnekovė. – Ispanijoje liko gyventi brolis, mama, teta ir pusseserė. Labai džiaugiuosi: Lietuvoje gražu, žalia, daug medžių ir oras gaivesnis.

Vaikystėje S.Mickevičiūtė mėgdavo rinktis drabužius dėvėtos aprangos parduotuvėse, dažnai pasvajodavo, kad pati tokią ateityje būtinai turėsianti. Simona pasakojo, kad jos parduotuvėje drabužiai skirti įvairioms amžiaus grupėms: senjorams, paaugliams, moterims, vyrams ir naujagimiams. Apranga tvarkinga, yra labai mažai dėvėtų, netgi naujų, dar su etiketėmis, galima rasti net vardinių.

Prekių yra įvairių: džinsų, sijonų, suknelių, kelnių, pižamų, chalatų, liemenių, marškinėlių, batų, rankinių, piniginių, net kosmetikos. Kainos prasideda nuo 50 centų iki 15 eurų. Simona patikino, kad galima derėtis, teirautis ir smalsauti – kiekvienas klientas sulauks dėmesio. Dar trisdešimties neturinti moteris džiaugsmingai patikino, kad į parduotuvę ateina daug pirkėjų, o kiekvieną ji  pasitinka dėmesingai ir nuoširdžiai.

Dėvėtų drabužių parduotuvė šiokiadieniais dirba nuo 9 iki 18 valandos, šeštadieniais – nuo 9 iki 14 valandos.

Regina GENIENĖ

Rekomenduojami video