Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Gatves ir kelius užplūdusi karinė technika sukėlė nerimo

Šiandien vidurdienį praeivius nustebino, o kai kuriuos ir išgąsdino karinė technika Tauragės miesto gatvėse ir aplinkiniuose keliuose. Pasak Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio bataliono atstovo, nerimauti nėra ko – tai tik pratybos.

Vidurdienį Tauragės gatvėse pamatę karinės technikos kolonas, tauragiškiai spėliojo, kas čia vyksta.  „Tauragės kurjeris“ sulaukė ir skambučio iš Vilkyškių – pamatę link Vilkyškių vedančiame kelyje stovinčią karinę techniką, žmonės ėmė spėlioti, kodėl jie ten stovi. Svarstė, galbūt vyksta pratybos, o gal kariškiai ruošiasi kam nors rimtesniam.

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotojo pėstininkų bataliono karininkas ryšiams su visuomene, kapitonas Kęstutis Danaitis „Tauragės kurjeriui“ paaiškino, kad nerimauti nėra ko.

– Galite nuraminti žmones – vyksta pratybos, – sakė jis. – Jei konkrečiau, tai vyksta Kęstučio bataliono pratybos „Stiprus grifonas“. Jos skirtos treniruotis persikelti į užduoties rajonus. Pratybų vieta – Tauragės miestas ir jo prieigos. Jos tęsis tik vieną dieną – šiandien. Jokių užduočių daugiau nėra numatyta, tik perdisluoti batalioną iš nuolatinės dislokacijos vietos į užduoties rajoną.

Birutė SLAVINSKIENĖ

Rekomenduojami video