Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Fotografijų parodoje – nesuvaidintos neįgaliųjų emocijos

Penktadienį Tauragės kultūros rūmų konferencijų salėje atidaryta fotografijų paroda „Pamatyti ir būti matomais“. Ši paroda – tai kvietimas socialiniam dialogui ir susitikimui su tais, kurie gyvena šalia, tačiau dažnai bijo pažvelgti vieni į kitus. 

Projekto organizatorius – Tauragės moters užimtumo ir informacijos centras, ne pirmus metus įgyvendinantis įvairiausius projektus. Šis projektas skirtas keisti neįgalaus žmogaus įvaizdį visuomenėje, atskleisti neįgaliųjų poreikius ir galimybes dalyvauti viešame gyvenime.

Įgyvendindami projektą neįgalieji piešė mandalas, kepė duoną, dalyvavo aromaterapijos užsiėmime, o šįkart susirinko į projekto pristatymą ir fotografijų parodos atidarymą. Debiutuojančios fotografės Sofija Eitutytė ir Austėja Gendroliutė visų projekto veiklų metu fiksavo jautrias, nesuvaidintas neįgaliųjų emocijas. Nuotraukų buvo pridaryta begalė, per 20 geriausiai pavykusių kadrų atrinkta parodai.

Renginyje dalyvavo Seimo narė Aušrinė Norkienė, savivaldybės vicemerė Virginija Eičienė, susirinkusius linksmino Tauragės neįgaliųjų draugijos meno kolektyvas „Svaja“.

Projektą „Vienodos GALIMYBĖS visiems“ finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ir Tauragės rajono savivaldybė, jis įgyvendinamas pagal priemonę, skirtą „Valstybinės moterų ir vyrų lygių galimybių 2015–2021 metų programai“.

Projektas dar nesibaigia – jis tęsis iki spalio vidurio, tiek pat bus galima pasigėrėti ir šia paroda.

Rekomenduojami video