Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Erdvė pradedantiesiems verslininkams atidaryta

Penktadienį VšĮ „Versli Lietuva“ Tauragėje oficialiai atidarė smulkiojo ir vidutinio verslo erdvę, kur laisvai dirbantys verslininkai galės ne tik pasinaudoti kompiuterizuotomis darbo vietomis, gauti konsultacijas, bet ir rengti susitikimus su klientais, partneriais. Bendradarbystės centro „Spiečius“ atidarymo juostelę perkirpo ūkio ministras Virginijus Sinkevičius. Šią ceremoniją simboliškai palydėjo susirinkusiųjų dūzgesys ir plojimai.

Bendradarbystės centras „Spiečius“ Tauragėje veikia UAB „Taurana“ patalpose, antrame aukšte. 126 kv. metrų patalpoje yra šešios kompiuterizuotos darbo vietos, vieta susitikimams. Anot „Verslios Lietuvos“ generalinės direktorės Dainos Kleponės, „Spiečiaus“ centre veikia spartus internetas, bus suteikiama mentorių pagalba, vyks ekspertų mokymai.

Nors bendradarbystės centras duris atvėrė kiek anksčiau ir ten jau buvo surengtas Tauragės verslininkų asociacijos tarybos posėdis, oficiali atidarymo diena paskelbta gegužės 4-ąją. Į atidarymo ceremoniją atvyko ūkio ministras Virginijus Sinkevičius, „Verslios Lietuvos“ generalinė direktorė Daina Kleponė, Seimo narė Aušrinė Norkienė, dalyvavo rajono meras Sigitas Mičiulis, Tauragės rajono vietos veiklos grupės vadovė Nijolė Tirevičienė, Darbo biržos atstovai, pastato kaimynai ir dar būrys kitų svečių. Susirinkusiuosius pasveikino ir pastato savininkai Birutė ir Antanas Stankai.

Ūkio ministras V.Sinkevičius pasidžiaugė, kad toks bendradarbystės centras atidarytas ir Tauragėje. Tokie centrai jau veikia Šiauliuose ir Alytuje.

– Tikiuosi, kad čia bus puiki erdvė susitikimams. Išnaudokite ją, – sakė ūkio ministras.

„Verslios Lietuvos“ generalinė direktorė D.Kleponė pradedantiesiems verslininkams palinkėjo nebijoti svajoti, kurti verslo idėjas.

– Turime mentorių, kurie jums padės. Manau, korektiškai pasakys, jei kas ne taip. Linkiu, kad po kokių trejų metų Tauragėje dirbtų vienaragis (vienaragis – tai milijardines investicijas pritraukęs jaunas, neseniai įsteigtas verslas), – linkėjimų nepamažino D.Kleponė.

Po palinkėjimų ir dovanų įteikimo savo patirtimi dalijosi Alytuje ir Šiauliuose veikiančių bendradarbystės centrų „Spiečius“ rezidentai. Alytaus atstovas atvežė videolinkėjimus Tauragei ir  savo miesto „Spiečiaus“ rezidentų pasakojimus apie bendradarbystės centro suteiktą pagalbą. Tauragės regiono bendradarbystės centro atstovė Vaida Tamošaitė dirba darbo dienomis nuo 8 iki 17 valandos. Anot jos, „Spiečiaus“ rezidentams darbo valandos neribojamos, nes patalpose įdiegta praėjimo ir apsaugos kontrolės sistema. Tiesa, kol kas turinčiųjų tokias korteles dar nėra.

Tauragės regiono bendradarbystės centras gegužės 10 dieną kviečia į renginį. Jo metu bus kalbama apie tai, kokios realios finansavimo galimybės verslui Tauragės regione, kokie reikalavimai taikomi pareiškėjams, kokie projektai finansuojami. Renginio lektoriai – Tauragės teritorinės darbo biržos Klientų aptarnavimo departamento vyriausioji specialistė Jurgita Petraitienė, Tauragės rajono vietos veiklos grupės pirmininkė Nijolė Tirevičienė, VšĮ „Versli Lietuva“ atstovė regione Vaida Tamošaitė. Norinčiųjų dalyvauti prašoma užsiregistruoti. Tai galima padaryti atvykus arba feisbuko profilyje Spiečius/Tauragė užpildžius anketą.

 

Daiva ŽEBELIENĖ

Rekomenduojami video