Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Duobėtos gatvės siutina miestelėnus

„Tauragės kurjerio“ redakcija nuolat sulaukia laiškų ir skambučių dėl duobėtų miesto gatvių. Gyventojai piktinasi, kad dardėdami tokiomis gatvėmis, kai kuriose tiek duobių, kad jų apvažiuoti net neįmanoma, priversti laužyti savo mašinas.  

Šįkart į žurnalistus kreipėsi Stoties gatvės gyventoja Genovaitė. Moteris žurnalistus kvietė pervažiuoti ir Daržų gatve, kad pamatytume, kokia ji duobėta. O štai Pūtvės gatvės gyventoja atsiuntė nuotraukas, kurios iškalbingesnės nei žodžiai.

– Savivaldybė turėtų atkreipti dėmesį ne tik į miesto centro gatves. Mes jau ne kartą ėjome į seniūniją su prašymu, kad bent minimaliai sutvarkytų Pūtvės gatvę. Neįmanoma ja važiuoti, mašinos genda. Turbūt kitos tokios baisios gatvės Tauragės mieste nerasite, – skundėsi tauragiškė.

Pūtvės gatvė kertasi su Kauno, Rydštato, Santakos, Raseinių gatvėmis. Dėl po vandentiekio trasų tiesimo skęstančios taip pat duobėtos Santakos gatvės grupelė gyventojų dar 2015 metais buvo nuėję pas merą.

Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius „Tauragės kurjerį“ patikino, kad jis ir pats apvažiavęs miestą matė, kokia yra žvyruotų gatvių būklė, be to, sulaukęs nemažai gyventojų skambučių. Tiesa, šiuo metu į jį dėl Pūtvės gatvės niekas nesikreipė.

Pasak miesto seniūno, nuo pirmadienio į miesto gatves išvažiavo du greideriai. Po pirmojo greideriavimo bus matyti, kur reikės pataisyti. Jei prireiks, anot V.Žiliaus, greideris važiuos dar kartą. O kai nugreideriuos – užlygins duobes, gal kur nors reikės išpjauti griovelius vandeniui nubėgti.

– Jūsų minimame naujame rajone visos žvyruotos gatvės nėra geros būklės. Mes laikas nuo laiko ten nuvežame žvyro ir pralyginame. Pagrindai ne stebuklai. Pasluoksnis irgi ne kažkas. Kai lyja, tikrai prastai. Tik kur yra daugiau žvyro, važiuojamosios dalys stabilesnės. Mes šiais metais ir Skalvės, ir Pūtvės, ir Kauno gatvėse pylėme žvyro. Aišku, kai palijo, padėtis bloga. Matyt, greideriai ten kol kas dar nepravažiavo, – antradienį sakė miesto seniūnas.

Rekomenduojami video