Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Dunokai“ pasakė, kada barstys šaligatvius

Plūstelėjus šiltesnio oro masei, šiandien ne tik pažliugo sniegas, bet ir tapo labai slidu. Tauragiškiai žeria priekaištus miesto tvarkdariams – sniegą nuo šaligatvių technika nuvalė, bet jais eiti neįmanoma. Labai slidu.

– Visur, prie savivaldybės pastato, Kalvano parke, visas centras toks slidus, kad neįmanoma eiti. Bridau per sniegą. Nuvalyti šaligatvius nuvalė, bet nepabarstė. Aš jaunesnė, o ką daryti seniems žmonėms, juk traumų bus tuoj pat. Ką jie galvoja? – priekaištus bėrė į redakciją užsukusi tauragiškė.

Kita praeivė taip pat guodėsi, kad mieste šiandien labai slidu. Brisdama kelkraščiu sniegu ji patikino, kad eiti labai sudėtinga.

Dar viena moteris paslydusi vos nepargriuvo eidama J.V.Kalvano parko taku.

Miestą tvarkančios „Dunokų“ bendrovės direktorius Audrius Mosėjus stebisi – kai šaligatvius nuvalai, negerai, jei nenuvalytum, vėl būtų blogai.

– Ryte smėliu pabarstysim. Praneša plikledį. Taip, technika pravažiavo, nuvalė. Jeigu nenuvalysim, tada 50 žmonių skambins, kodėl nenuvalėm. Aš nežinau, kodėl žurnalistai pradėjo spręsti ūkines problemas, man net keista, – pasvarstė komunalininkų vadovas.

A.Mosėjus pažadėjo, kad artimiausiu metu – ryt iš pat ryto, o gal jau ir šįvakar šaligatviai bus pabarstyti smėlio ir druskos mišiniu. Jo bendrovė turi pakankamai.

– Mums pagal sutartį priklauso šaligatvius nuvalyti, mes juos nuvalėm. O ryte bus valytojos, pabarstys, – pažadėjo A.Mosėjus.

Sinoptikai šįvakar Tauragėje praneša apie 2 laipsnius šilumos, naktį temperatūra kils, prapliups lietus. Ketvirtadienį lietus nesiliaus, bus dar šilčiau – apie 4 laipsnius šilumos. Gal to barstymo ir nebeprireiks?

 

Raminta MINIOTAITĖ

 

Rekomenduojami video