Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Dėl sužalotos karvės pradėtas tyrimas

Vakar Tauragės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovai atlikdami planinį patikrinimą pas ūkininkę Žygaičiuose aptiko sužalotą galviją. Pradėtas tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais.

Apie 13 val. Tauragės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) vyr. veterinarijos gydytojai-inspektoriai atliko planinį patikrinimą 55-erių metų moteriai priklausančiame ūkyje Žygaičių miestelyje. Patikrinimo metu ūkiniame pastate aptikta karvė, kuri buvo su išnirusiais dubens kaulais. Dėl šios traumos galvijas negalėjo atsikelti. Šalia nebuvo padėta pašaro ir vandens atsigerti, o besikankinanti karvė nuolat mūkė.

Moteris tarnybos atstovams aiškino, kad nelaimėlę sužalojo šalimais buvusi stambesnė karvė. Galiausiai iškviestas veterinaras, kuris gyvuliui taikė eutanaziją.

Tauragės VMVT viršininkas Kęstutis Patašius paaiškino, kad gyvulys aptiktas eilinio planinio patikrinimo metu.

„Neaišku, ar ten sena trauma. Ūkininkė teigė, kad jai nepavyko laiku susisiekti su veterinarijos gydytoju. Įtariame žiaurų elgesį su gyvūnu. Apsidrausdami norėjome, kad atvejį užfiksuotų ir kita institucija, todėl kreipėmės į policiją“, – kalbėjo K.Patašius.

Kaip informavo Tauragės VMVT, ūkininkė tikrinama dar nuo 2014 metų. Ji laiko 109 gyvulius ir panašus atvejis užfiksuotas pirmą kartą.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Morta MIKUTYTĖ

Rekomenduojami video