Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Bet kaip paliktas automobilis – pažeidimas

Kelių eismo taisyklės sukurtos visų saugumui ir patogumui. Tačiau jų ne visi laikosi. Kartais dėl to kaltas nepastabumas, išsiblaškymas, neretai pasitaiko ir piktybiškų veiksmų. „Tauragės kurjerio“ skaitytojas šįkart teiravosi apie automobilio statymo ypatumus.

Ne veltui būsimieji vairuotojai ilgai „zulina“ miesto gatves, kol įgyja teisę vairuoti. Kelių eismo taisyklės sudėtingos ir jų nemažai. Į „Tauragės kurjerį“ kreipėsi skaitytojas, kuris išrėžė – nejau taisyklės galioja ne visiems?

– Prie mokyklų rytais eismas būna sudėtingas, nes visi tėvai veža vaikus kone iki durų. Blogiausia, kad neretai palieka automobilius skersai, pusiau ant važiuojamosios dalies, kiti stato mašinas, nepaisydami nubraižytų ant stovėjimo aikštelės juostų. Tai kam jos ten nupieštos? Pastebėjau, kad ir kitur taip daroma. Negi už tai nebaudžiama? – smalsavo skaitytojas.

Į pateiktus klausimus atsakė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus viršininkas Kęstutis Lukošius. Jis įvardijo, kad automobilio bet kaip palikti negalima.

– Negalima statyti kitaip, nei numatyta horizontaliuoju ženklinimu – linijomis ant stovėjimo aikštelės. Jei šalia kelio statomi automobiliai skersai ir išeina iš stovėjimo ribų, tai laikoma nusižengimu taisyklėms. Už tai gresia bauda nuo 30 iki 90 eurų, – informavo K.Lukošius.

Teisybės dėlei reikia paminėti, kad į gatvės važiuojamąją dalį išsikišę palikti automobiliai ne tik netaisyklingai pastatyti, bet ir trukdo eismui.

Morta MIKUTYTĖ

Rekomenduojami video