Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Automobilis skrido keletą metrų – kalta stirna

Šiandien, 12.26 val., Tauragės policijos komisariatas sulaukė skubaus iškvietimo – kelyje Gaurė–Kunigiškiai į šalikelę nusviestas automobilis. Būkštauta, kad gali būti nukentėjęs mažametis.

Šiandien popiet iš Gaurės link Kunigiškių važiuojančios moters automobilis nulėkė nuo kelio. Pirminiais duomenimis, „kaltininkė“ – netikėtai į kelią išbėgusi stirna. Nedelsiant iškviesti medikai ir policijos pareigūnai – baimintasi, kad galėjo nukentėti automobilyje buvęs penkiametis vairuotojos sūnus.

Į įvykio vietą atskubėję Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai vairuotoją V.V. ir penkiametį jos sūnų D.V. išsivežė į Priėmimo skyrių tolimesnei apžiūrai – pirminės apžiūros metu rimtesnių sužalojimų nenustatyta.

O štai automobilis 1995 metų laidos „Renault Megane Scenic“, pasak į nelaimės vietą atskubėjusio savininko, nukentėjo nepataisomai. Vyras teigė, kad neįmanoma surinkti pabirusių detalių, ieškojo iškritusio ir žolėse pradingusio mobilaus telefono. Jis apgailestavo, kad jam nesiseka jau su kelinta mašina – kas tris mėnesius jas ištikdavo įvairios nelaimės. Tuo pačiu džiaugėsi, kad šeima atsipirko tik išgąsčiu.

Vyras teigė, kad žmona spėjusi jam pasakyti, kad ant kelio staiga iššoko stirna – ėmus stabdyti, automobilis tapo nevaldomas ir kelis metrus skriejo į kelkraštį. Laimei, aplink nebuvo didelių medžių, mat tokiu atveju atomazga būtų buvusi daug liūdnesnė.

Pasak vietinių gyventojų, šioje vietoje dažnai įvyksta nelaimės, esą vairuotojai, viršijantys saugų greitį, posūkių gausiame kelyje nesugeba suvaldyti mašinos. Toje pačioje vietoje rugpjūčio mėnesį buvo nuriedėjęs taip pat „Renault“ markės automobilis. Todėl pasigirdo nuomonių, kad šioje atkarpoje reikėtų pastatyti greitį ribojantį kelio ženklą arba įrengti saugumo kalnelius.

Rekomenduojami video