Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Asfaltą pila į balas: ar taip galima?

Tauragės savivaldybės Statybos skyrius aiškinasi, ar prieš keletą dienų pradėtoje asfaltuoti Tauragės  Senvagės gatvėje darbai atliekami tinkamai. Kaip „Tauragės kurjeriui“ pranešė šios gatvės gyventojai, asfaltas pilamas tiesiai į balas. Žmonės baiminasi, kad statybininkams dirbant per lietų tokio darbo pasekmės netruks išlįsti. 

– Atvažiuokite pažiūrėti, kaip statybininkai dirba, – žurnalistus į renovuojamą Senvagės gatvę ketvirtadienį, visą dieną pliaupiant lietui, pakvietė jos gyventojas Jonas Jankauskas.

Vyras tikino, kad susibūrę kaimynai stebisi statybininkų darbu, esą „brokas garantuotas“. Žmonės sakė, kad asfaltas pilamas tiesiog į vandenį, išėję į gatvę net pamatavo balų gylį – apie 10 cm.

– Be to, gatvė prikritusi medžių lapų. Darbininkai subraukė dalį jų į krūveles, bet tikrai ne visus. Pilant asfaltą į vandenį ir dar ant lapų, kiek jis laikys? Taigi tuoj sueižės, – piktinosi Senvagės gatvės gyventojai.

Senvagės gatvės senbuviai sako gatvės asfaltavimo laukę daug metų, prirašę daugybę raštų savivaldybės administracijos atstovams. O kai svajonė išsipildė, darbus darbininkai, jų nuomone, atlieka netinkamai. Šio rajono gyventojus piktina ir apleistas buvęs hipodromas – vasarą jis apauga aukšta žole, retai šienaujamas. Hipodromo kaimynai net svarsto, kad ši vieta gali būti nerenovuojama tyčia. Esą „kažkas laukia gardaus kąsnelio“.

Senvagės gatvę savivaldybės administracijos užsakymu renovuojančios statybų bendrovės „Apastata“ darbų vykdytojas Algimantas Bajorinas sako, kad šiuolaikinėms technologijoms vanduo nebaisus. Esą pilant asfaltą jis specialia technika kaitinamas, kad suliptų. Todėl, pasak A.Bajorino, galima dirbti ir lyjant. A.Bajorinas teigė stebįs darbus ir gyventojams baimintis tikrai nesą ko. Be to, darbams suteikiama penkerių metų garantija.

Tačiau savivaldybės Statybos skyriaus vedėjas Aivaras Preikšaitis kiek kitokios nuomonės. Žurnalistams pranešus apie gyventojų nuogąstavimus, A.Preikšaitis nuvyko į darbų vietą ir redakciją informavo, kad vykdyti asfaltavimo darbų lyjant statybininkai neturėtų.

– Negerai, kad dirba lyjant. Bus paimti ir ištirti asfalto mėginiai. Žiūrėsime, kas bus nustatyta, – pažadėjo A.Preikšaitis.

Senvagės gatvės remonto darbai turi būti baigti jau šią savaitę.

Rekomenduojami video