Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Apleistus butus ir namus griuvenas bando išparduoti

Tauragės savivaldybė tebebando atsikratyti nereikalingo apgailėtinos būklės nekilnojamojo turto. Rugsėjo 12–17 dienomis elektroniniuose aukcionuose tokio turto planuojama parduoti išties daug – parduodama 12 statinių. Panašu, kad nesitikima, jog visi aukcionai įvyks, nes visiems jiems skirtos šešios dienos. Trys butai ir sandėlis Milgaudžių kaime aukcionuose bandomi parduoti nebe pirmą kartą.  

Skaudvilės seniūnijos Rūdijos kaime savivaldybė parduoda gerokai apgriuvusį pastatą. Nei normalių sienų, nei stogo. Tiesa, skelbime jis įvardytas gyvenamuoju namu. Kartu su medine griuvena pirkėjas gali įsigyti ir du 27 bei 12 arų žemės sklypus. Pradinė pastato ir žemės sklypų kaina – 2269 eurai. Vien apgriuvęs namas įvertintas 699 eurais. Šį statinį viešame aukcione savivaldybė pardavinės pirmą kartą.

Paskelbtuose skelbimuose mažiausios pradinės aukciono kainos – 740 ir 750 eurų numatytos už 39 kv. metrų ploto butus mūriniame dviejų aukštų daugiabutyje Skaudvilės seniūnijoje, Paplėstiškės kaime.

Už pakartotinai parduodamas patalpas-sandėlį su tvartu Gaurės seniūnijoje, Milgaudžių kaime, savivaldybė tikisi gauti ne mažiau nei 1960 eurų. Buto Skaudvilėje, Kelmės gatvėje, pradinė pardavimo kaina – vos daugiau nei 2250 eurų.

Apleistas butas Tauragėje, Stoties g. 43A name, įvertintas daugiau – jo pradinė kaina 3510 eurų, o štai Tauragės dvaro daugiabutyje – net 6075 eurai. Pastarojo būklė nėra puiki, bet, kaip matyti skelbimo nuotraukose, tikriausiai geriausia iš visų parduodamų būstų.

Už apgriuvusį mūrinį namą Batakių seniūnijoje, Bildenių kaime, valdininkai tikisi gauti ne mažiau nei 3829 eurus, o už šiokį tokį namą su žemės sklypu Žygaičių seniūnijoje, Pabūdviečių kaime, – ne mažiau nei 6959 eurus. Šis turtas aukcione pardavinėjami pirmą kartą.

Pirmą kartą pardavinėjama ir nebereikalinga ambulatorija Skaudvilėje, ją tikimasi parduoti ne mažiau kaip už 23 619 eurų. Aukcione bus parduodamas ir buvusių kareivinių pastatas Tauragėje, Jūros gatvėje. 1750 kv. metrų ploto pastato pradinė kaina – 63 948 eurai.

Už negyvenamas administracines patalpas Skaudvilės seniūnijoje, Pilsūdų kaime, tvarkingame name aukcione bus prašoma ne mažiau nei 23 000 eurų.

Užsiregistruoti į elektroninius aukcionus galima rugsėjo 6–7 dienomis.

Rekomenduojami video