Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Žiniasklaida: žmones Berlyne sunkvežimiu traiškė 23 metų pakistanietis

Sunkvežimiui įsirėžus į Kalėdų mugę, pirmadienio vakarą Berlyne žuvo 12 žmonių ir 48 buvo sužeisti. Portalo „Spiegel Online" informacija, įtariamasis yra 23 metų pakistanietis. Jo vardas yra Navedas (Naved) arba Navidas (Navid). Jaunas vyras į Vokietiją esą atvyko šių metų vasario 1 dieną. Nuo birželio 2-osios jis turėjo leidimą gyventi šalyje.

Vis dėlto šiuo duomenis esą reikėtų vertinti atsargiai. Spėjamas nusikaltėlis galėjo turėti suklastotus dokumentus ir naudotis keliomis pavardėmis.

Naujienų agentūros, remdamosi saugumo šaltiniais, skelbia, kad įtariamasis buvo žinomas policijai dėl smulkių nusikaltimų.

Nusikaltimo metu automobilio kabinoje buvo du vyrai. Šalia vairuotojo sėdėjęs asmuo identifikuotas kaip Lenkijos pilietis. Anot žiniasklaidos, jis buvo nušautas.

Įtariamasis žmones traiškė ilgu, sunkiu „Scania" markės sunkvežimiu. Jis buvo su Lenkijos valstybiniais numeriais. Ligšioliniais duomenimis, automobilis priklausė vežėjų įmonei Gryfino mieste, esančiame netoli Vokietijos sienos.

Įmonės vadovas Z. vakare lenkų žiniasklaidai pareiškė, kad sunkvežimis iš Italijos gabeno 25 tonas plieno konstrukcijų, kurios turėjo būti iškrautos Berlyne. Paskutinį kartą jis su vairuotoju kalbėjo 16.00 val. Vairuotojas esą buvo jo pusbrolis, jis galįs garantuoti, kad šis nėra nusikaltėlis.

Per paskutinį pokalbį telefonu pusbrolis esą sakė, kad krovinio iškrovimas buvo atidėtas iki antradienio ryto. Jis automobilį pastatę netoli įėjimo į įmonę. Kur ji yra, Z. nepasakė. Anot Z., jo pusbrolis pasakojo, kad ši miesto dalis „pilna musulmonų", vieninteliai vokiečiai yra žmonės, dirbantys biure.

Aukštas vežėjų įmonės darbuotojas Lukašas Vasikas (Lukasz Wasik) portalui „Money.pl" sakė, kad, remiantis GPS duomenimis, kažkas pirmadienį triskart užvedė sunkvežimį, nors jis iki iškrovimo antradienį turėjo stovėti. „Atrodo, lyg kažkas būtų mokęsis važiuoti", - teigė jis. 19.34 val. sunkvežimis pajudėjo. Automobilis greičiausiai buvo pavogtas.

Rekomenduojami video