Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Vyras iš Kinijos jau išleido 70 tūkst. eurų dėl olimpinių suvenyrų

Paskutinius du dešimtmečius, vyras iš Kinijos visą savo laiką ir pinigus skiria tam, kad surinktų įspūdingiausią olimpinių suvenyrų kolekciją pasaulyje.

Pekine esančiame nedideliame bute Zhangas Wenquanas demonstruoja savo milžinišką olimpinių suvenyrų kolekciją. Ją vyras renka nuo 2000-taisiais metais įvykusių Sidėnajaus olimpinių žaidinių. Per daugiau nei du dešimtmečius jo kolekciją papildė jau per 5000 įvairūs olimpinių suvenyrų. Žaidynių talismanai, proginės monetos, ledo rituliai ir kiti su olimpiada susiję daiktai, kuriuos pavyko įsigyti iš kitų kolekcionierių visame pasaulyje. 35-ių metų vyras sako, kad tam jau išleido apie 70 tūkstančių eurų.

 „Į šią kolekciją investavau visas savo santaupas, o kartais pinigus teko ir skolintis. Jeigu laiku neįsigysi kolekcinių suvenyrų – jų nebelieka. Jaučiu didelį spaudimą“, – sako kolekcionierius Zhang Wenquan. REKLAMA Vyro artimieji, draugai ir kolegos ne visada supranta jo aistrą. Jį kartais pašiepia ir kiti ne tokie aistringi kolekcionieriai. Nepaisant to, Zhangas savo pomėgio atsisakyti nė nesvarsto.

 „Po darbo jaučiuosi labai pavargęs, tačiau pamatęs savo kolekciją pasijuntu laimingas. Tai ne tik daiktai, jie primena įvairias olimpines žaidynes ir nuostabius su jomis susijusius prisiminimus“, – tikina Z. Wenquan. Pirkdamas, parduodamas ir keisdamas olimpinius suvenyrus Zhangas susirado bendraminčių draugų su kuriais dabar nekantriai planuoja stebėti artėjančių žiemos žaidynių atidarymo ceremoniją.

Rekomenduojami video