Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Rusija kovoja su „Džiugu“ traktorių vikšrais

Rusijos regione Kubanėje rasta nelegaliai importuoto 1,6 kg sūrio „Džiugas“ – parduotuvėje rastas sūris buvo konfiskuotas ir sunaikintas, raportuoja Krasnodaro krašto interneto portalai, rašo "Verslo žinios".

Pardavėjas, kaip praneša kuban.kp.ru, negalėjo pateikti jokių įsigijimo dokumentų, taip pat prekės kokybę ir jo saugumą patvirtinančių dokumentų.

Prieš porą savaičių 6,5 kg Lietuvoje, Vokietijoje ir Ispanijoje pagaminto sūrio rasta ir vienoje iš Krasnodaro turgaviečių, skelbia news.mail.ru. Be to, tikrindami inspektoriai rado ir 6 kilogramus ispaniškos mėsos. Visų šių produktų importą Rusija yra uždraudusi.

Konfiskuotus maisto produktus Rusija naikina traiškydama juos vikšriniais traktoriais. Dairynews.ru suskaičiavo, kad per metus nuo praėjusių metų rugpjūčio, Rusija sunaikino 8.448 tonas maisto produktų, kurie įvežti iš valstybių, kurioms Rusija taiko embargą. Iš šio skaičiaus 8.105 tonas sudarė augalinės kilmės, 343 tonas – gyvulinės kilmės maistas.

Nuo šių metų rugsėjo mėnesio į draudžiamų įvežti produktų sąrašą įtraukta ir druska. Sankcijos galioja iki 2017 metų pabaigos.

Rekomenduojami video