Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pasaulis margas

Pėsčiomis per jūrą

Vienas Floridos valstijoje gyvenantis amerikietis nusprendė leistis į kelionę pėsčiomis Karibų jūra: jis ketina aplankyti Bermudų salas, Haitį, Kubą ir Puerto Riką. Reza Baluchi apie savo kelionės maršrutą jau informavo JAV pakrančių apsaugos tarnybos pareigūnus: jis nori, kad šie jam netrukdytų ir nesumanytų gelbėti. Buvęs sportininkas mano, kad jokios pagalbos jūroje jam neprireiks. Žingsniuoti vandeniu jis ketina užsidaręs dideliame plastikiniame rutulyje su 36 plūdurais, kurie padeda jį išlaikyti stabilų vandens paviršiuje. Rutulyje yra gelbėjimosi liemenė su GPS imtuvu, vandens filtru, ryklius atbaidančiais chemikalais bei kitais būtiniausiais daiktais. R.Baluchio sukonstruotas ėjimo rutulys varomas raumenų jėga: jam paprasčiausiai tereikės visą laiką eiti. Beje, kelionės maršrutas kerta garsųjį Bermudų trikampį, bet drąsusis keleivis neketina pradingti be žinios.

Scanpix nuotr.

Svajonių talija

Švedė Pixee Fox negali atsidžiaugti: išsipildė didžiausia jos svajonė. Moters liemens apimtis pagaliau sumažėjo iki įspūdingų 40 centimetrų. Tiesa, svajonės kaina taip pat buvo įspūdinga – Pixee teko atsikratyti šešių šonkaulių. Jų pašalinimo operacija pacientei kainavo apie 120 tūkst. JAV dolerių. Be to, po operacijos ji priversta kasdien dėvėti ankštą korsetą. Nusiimti jį galima tik prausiantis arba mankštinantis. Beje, moteris anksčiau buvo nepatenkinta ne tik savo juosmens apimtimi, bet ir kitų kūno dalių išvaizda. Iš esmės spręsti savo grožio problemas ji ėmėsi prieš metus, pasiryžusi ne vieną ir ne du kartus gultis ant grožio chirugų operacinio stalo. Jai buvo padidinta krūtinė, persodintos blakstienos, padarytos botokso injekcijos, nuolatinis antakių, akių ir lūpų makiažas. Dabar ji savo paskyroje „Instagram“ socialiniame tinkle skelbia apsisprendusi dar vienai svarbiai grožio procedūrai, tačiau būtent kokiai, kol kas niekam neatskleidžia.

Scanpix nuotr.

Uždraudė auskarus

Šiaurės Korėjos vyriausybė uždraudė šalies gyventojams vertis auskarus į nosį, liežuvį, bambą ir kitas kūno vietas, nes tokia praktika esą skatina „antisocialistines nuotaikas“. Didelis dėmesys buvo skirtas ir šalies gyventojų aprangai: nuo šiol uždrausta dėvėti džinsus ir kitokius vakarietiškus drabužius. Pranešama, kad naujasis įstatymas įsigaliojo VII Šiaurės Korėjos Darbo partijos suvažiavimo, įvyksiančio gegužės mėnesį, išvakarėse. Nuo šiol Šiaurės Korėjos gyventojų išvaizdą ir aprangą tikrins specialūs inspektoriai, patruliuosiantys ir miestuose, ir kaimo vietovėse. Ypatingas dėmesys bus skirtas su Kinija besiribojančioms šalies provincijoms, kurių gyventojai lengviausiai pasiduoda užsienietiškoms aprangos madoms. Šiaurės Korėjos valdžia anksčiau „rekomendavo“ visiems šalies vyrams kirptis taip, kaip šalies lyderis Kim Džongunas, be to, plaukų ilgis neturėjo būti ilgesnis nei 2 centimetrai. Moterims buvo pasiūlyta imti šukuosenos pavyzdį iš lyderio žmonos Ri Sol Ju.

Scanpix nuotr.

Nepabūgo bikinio

73 metų Anglijos gyventoja Nora (pavardės ji nepanoro paskelbti viešai) pasiryžo dalyvauti fotosesijoje dėvėdama tik bikinį. Pasak moters, nepaisydama brandaus amžiaus ji nusprendė parodyti savo kūno grožį. Nora pozavo fotografei Emily Stein, kuri sukūrė nuotraukų seriją, pavadintą „Sveiki, aš esu Nora“. Skelbiama, kad šiomis nuotraukomis siekiama įkvėpti kitiems pasitikėjimą savimi ir savo išvaizda. Pasak fotografės, anksčiau Nora, eilinė namų šeimininkė, nė neįsivaizdavo esanti graži. Dabar jos grožį turėtų atskleisti fotografijos, kuriose moteris pozuoja dėvėdama kailinius, vilkėdama sukneles ir vien tik apatinius drabužius. Pamačiusi parodai paruoštas nuotraukas Nora prisipažino, kad lig šiol drovėjosi pozuoti tokioms atviroms fotosesijoms.

Scanpix nuotr.

Abu ropomis

Jungtinių Valstijų prezidentas Barackas Obama savo darbo kabinete Baltuosiuose rūmuose priėmė svarbią viešnią – devynerių mėnesių amžiaus Vivi, savo administracijos komunikacijos vadovės Jen Psaki dukrelę. Kadangi ji dar nemoka vaikščioti, prezidentas pasikabino švarką, pasiraitė marškinių rankoves ir keturpėsčias atsistojo ant kilimo šalia mažosios JAV pilietės. Sprendžiant iš nuotraukų, susitikimo metu abiem pavyko pasiekti gerą tarpusavio supratimą. J.Psaki nuo 2013 m. ėjo oficialaus JAV valstybės departamento atstovo pareigas, o iki to laiko dirbo JAV prezidento padėjėja, atsakinga už komunikaciją. Ji yra ištekėjusi už Demokratų partijos veikėjo Gregory Mecherio. Vivi gimė praėjusių metų liepos viduryje. Šis vizitas į Baltuosius rūmus jai nebuvo pirmasis, tačiau mažylei dar nė karto nebuvo pasitaikiusi proga kartu su JAV prezidentu paropoti jo kabineto grindimis.

Scanpix nuotr.

Gražiausias katinas

Didžiosios Britanijos dienraštis „Daily Mail“ išrinko gražiausią pasaulyje katiną – turkiškų vanų veislės atstovą, vardu Alosas. Veislė buvo taip pavadinta pagal Vano ežerą, kurio regione šios katės labai paplitusios. Redakcija rėmėsi itin dideliu Aloso populiarumu internete: jo paskyra „Instagram“ tinkle turi apie 10 tūkst. sekėjų. Alosas gyvena Rytų Turkijoje, jo šeimininkė Burcu Kaynak parsinešė jį į savo namus dar kačiuką. „Daily Mail“ skelbia, kad Aloso grožio paslaptis akivaizdi: heterochromija, arba skirtingų spalvų akių rainelės. Viena Aloso akis yra žydra, o kita žalia. Katiną išvydusiems žmonėms jo žvilgsnis esą daro tiesiog hipnotizuojantį įspūdį. Nors, kaip sakoma, dėl skonio nesiginčijama, turbūt reikėtų sutikti, kad šis baltapūkis išties atrodo įspūdingai. Beje, įgimta jo akių ypatybė, veikiausiai atsiradusi dėl pigmento melanino pertekliaus arba trūkumo, visiškai neatsiliepia jo regėjimo kokybei.

Scanpix nuotr.

 

Rekomenduojami video