Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pasaulis margas

Įdavė save

23 metų Anglijos gyventojas Danielis Barkeris buvo nuteistas dvejus metus kalėti už prekybą narkotikais ir jų laikymą. Ši naujiena vargu ar būtų sukėlusi šios šalies spaudos susidomėjimą, jei ne įdomios šio vyro sulaikymo aplinkybės. Pasirodo, D.Barkeris pats įdavė save policijos pareigūnams, pranešdamas, kad kažkokie nusikaltėliai atėmė iš jo narkotikus. Karlailo miesto parke vaikštinėjusį įkaušusį vyrą užpuolė ir apiplėšė du nepažįstami asmenys. Tačiau tolesnis D.Barkerio pasakojimas privertė policininkus suklusti: jis pareiškė, kad į parką atėjo iš anksto susitaręs parduoti jiems kokaino. Tačiau, užuot susimokėję, nepažįstamieji jį sumušė ir atėmė narkotikus. Policijos pareigūnui pasitikslinus, ar jis tikrai norėjęs parduoti jiems narkotikų ir ar turi jų daugiau, D.Barkeris atsakė teigiamai, pridurdamas, kad kokaino yra ir jo namuose. Policininkams beliko tik atlikti kratą ir uždėti jam antrankius.

Powdered cocaine is pictured in this undated handout photo

Vaiduoklių namas

Paryžiaus Disneilende buvo aptiktas negyvas šio atrakcionų parko techninis darbuotojas. Jo kūnas buvo rastas atrakciono „Vaiduoklių namas“ teritorijoje. Pasak parko administracijos atstovų, šis 45 amžiaus metų vyras bendrovėje dirbo nuo 2002 m. Jis buvęs malonus ir draugiškas, mėgo bendrauti. Pirminį tyrimą atlikę policijos pareigūnai priėjo išvadą, kad vyras žuvo nuo elektros smūgio, patirto atliekant remonto darbus viename „Vaiduoklių namo“ kambaryje. Dėl kokių priežasčių įvyko šis nelaimingas atsitikimas, tyrėjai dar turės išsiaiškinti. Pranešama, kad „Vaiduoklių name“ lankytojams buvo demonstruojami įvairūs specialieji efektai, kurie sudarydavo tikrovišką antgamtinių reiškinių ir įvairių siaubą keliančių personažų įspūdį.

Phantom

Iškėlė vestuves

Kol Lietuvos ūkininkai svarstė, ar į protesto eitynes prie Seimo nevertėtų atsivesti karvių, Indijoje joms buvo iškeltos įspūdingos vestuvės. Vakarinėje šalies dalyje esančioje Gudžarato valstijoje įvyko karvės ir buliaus vestuvės, kurios atsiėjo daugiau nei 27 tūkst. JAV dolerių. Į jungtuvių ceremoniją ir vestuvių puotą gyvulių nuotakos ir jaunikio šeimininkai pakvietė daugiau nei 300 žmonių. Skelbiama, kad šios vestuvės turėjo pabrėžti karvių svarbą Indijos kultūrai ir visiems jos gyventojams. Taip pat, pasak žiniasklaidos, prabangia tuoktuvių ceremonija buvo siekiama atkreipti didesnį dėmesį į tai, kad karvės nebūtų skerdžiamos Indijos teritorijoje. Jaunavedžiai – Ardžunas ir Punam – į ceremoniją atvyko sunkvežimiu, juos lydėjo pėsčiomis ėjusių svečių kolona ir orkestras. Kaip ir įprasta tokiais atvejais, vestuvių ritualas buvo atliktas laikantis religinių hinduizmo tradicijų.

INDIA-SOCIETY-RELIGION

Geležinė močiutė

78 metų amerikietė Shirley Webb iš Ist Altono miestelio Ilinojaus valstijoje tapo interneto įžymybe: į pasaulinį kompiuterių tinklą pateko vaizdo įrašas iš vietinio sporto klubo, kuriame užfiksuota, kaip ši „geležinė močiutė“ nuo žemės iki savo kelių kilnoja 102 kg sveriančią štangą. Moteris prisipažino pradėjusi lankyti sporto klubą prieš dvejus metus: to labai prašiusi jos anūkė. Apsipratusi Shirley po kurio laiko pirmą kartą gyvenime į rankas paėmė sunkumų kilnojimo štangą. Tai pamatęs sporto klubo treneris ją padrąsino ir, įsitikinęs, kad močiutė turi gerų sunkiaatletės duomenų, pradėjo ją mokyti kilnoti svorį. Kadangi Shirley sekėsi gerai, jis nuolat didino štangos svorį, kol jis išaugo iki 102 kg. Gali būti, kad „geležinei močiutei“ toks pasiekimas – ne riba, nes per birželio mėnesį vyksiančias varžybas ji nori nuo žemės iki kelių iškelti 118 kg svorį.

Shirley Webb, a 78-year-old grandma who has set records for deadlifting 225 pounds in weightlifting competitions

Įleido katę

Kai žmonės bėga nuo karo ir randa saugų prieglobstį, atrodytų, jie gali lengviau atsikvėpti. Tačiau vienai Kanadoje prieglobstį gavusių pabėgėlių iš Sirijos šeimai ramybės nedavė rūpesčiai dėl jų katės Sherry: Kanados imigracinės tarnybos pareigūnai neleido jos įsivežti į šalį. Palikusi Siriją ši šeima iš pradžių atvyko į pabėgėlių stovyklą Jordanijoje – suprantama, kartu su savo kate. Ji keliavo su savo šeimininkais iš vieno miesto į kitą, iš vieno laikino būsto į kitą. Kai šeima po kurio laiko gavo leidimą imigruoti į Kanadą, jie Sherry paliko savo pažįstamiems pabėgėlių stovykloje, tikėdamiesi vieną dieną ją susigrąžinti. Kanados pareigūnai tokį sirų šeimos norą vis dėlto išpildė. Po pusantro mėnesio trukusio Sherry dokumentų tvarkymo ir veterinarinės apžiūros jai buvo duotas leidimas atvykti pas savo šeimininkus į Kanadą.

Sherry

Atviras tualetas

Vieno gausiai lankomo San Francisko miesto (JAV) parko lankytojai po keletą metų trukusios jo rekonstrukcijos išvydo neįprastą naujovę – naujus viešuosius tualetus. Jie atrodo neįprastai dėl to, kad neturi nei sienų, nei stogo: nuo pašalinių žvilgsnių saugo tik priekyje įrengta pertvara. Pasak už daugiau nei 20 mln. dolerių rekonstruoto Dolores parko administracijos atstovų, vadinamieji atvirieji tualetai turėtų padėti išspręsti įsisenėjusią parko problemą. Parko lankytojai buvo įpratę šlapintis krūmuose ar prie atokesnių pastatų, nes neretai tingėdavo eiti iki artimiausio viešojo tualeto. Tikimasi, kad naujieji tualetai ne tik padės palaikyti švarą ir tvarką, bet ir taupys laiką: norintiesiems jais pasinaudoti nereikės net varstyti durų. Skelbiama, kad naujoviški tualetai jau susilaukė nemažai teigiamų parko lankytojų atsiliepimų.

WC2

Draudžiamas vaisius

Pagal šariato teisę alkoholio gamyba, laikymas ir vartojimas Saudo Arabijoje yra griežtai draudžiamas, nusikaltusiesiems gresia kalėjimas ar pėrimas rykštėmis. Tačiau draudžiamas vaisius, kaip žinome, saldus. Tai patvirtino ir Saudo Arabijos muitinės tarnyba, internete paskelbusi Karalystės pasienyje sulaikytų kontrabandininkų, bandžiusių slapčiomis į ją įvežti alkoholinių gėrimų, nuotraukas. Jose demonstruojamos pačios įvairiausios gudrybės, kaip buvo bandoma įvežti į šalį „velnio lašus“: alkoholinius gėrimus mėginta slėpti specialiose talpyklose automobiliuose, „Pepsi“ ir kitų gaiviųjų gėrimų skardinėse, netikrose dėžėse, net apatiniuose drabužiuose. Pavyzdžiui, Saudo Arabijos muitininkai yra sulaikę kontrabandininkų, kurie po tradiciniais pėdas siekiančiais arabų vyrų drabužiais slėpė prie trumpikių prikabintus „diržus“ su buteliais. Kai kurie pritvirtindavo juos ir prie blauzdų – taip buvo bandoma išsyk per muitinę įvežti po 10 butelių stipriųjų gėrimų.

Saudi

Rekomenduojami video