Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pasaulio įdomybės

Nebeliko sportiškiausios

Andy

Australijoje mirė sportiškiausia šios šalies moterimi vadinta 32-ejų Andy Page. Žiniasklaida pranešė, kad sportininkės kūnas rastas jos namuose. Gold Kosto miesto policijos pareigūnai pradėjo tyrimą dėl moters mirties aplinkybių. A.Page buvo garsi australų kultūristė, ne kartą iškovojusi įvairių prizų tarptautinėse moterų kultūrizmo varžybose. Ji taip pat buvo gerai žinoma sveiko gyvenimo būdo propaguotoja: daug apie tai rašė interneto socialiniuose tinkluose, pasakojo apie savo pačios treniruotes, mitybą. Asmeninio sportininkės trenerio teigimu, ji buvo darbšti ir labai rimtai ruošdavosi kiekvienoms varžyboms. Jis paneigė prielaidas, kad kultūristė galėjo vartoti kokius nors draudžiamus preparatus. Sportininkės vyro teigimu, išvakarėse ji skundėsi skausmu šone. Pranešama, kad A.Page mirė miegodama.

Reikalavimai nuogaliams

Japan

Tokijuje (Japonija) netrukus bus atidarytas pirmasis šalyje restoranas nudistams, į kurį lankytojai bus įleidžiami tik Adomos ir Ievos kostiumais. Nors dar verda ginčai dėl būsimo nuogalių restorano populiarumo, jo savininkai jau ėmė riboti lankytojų srautą. „Amrita“ pavadinto restorano tinklalapyje paskelbtas reikalavimų norintiesiems papietauti ar pavakarieniauti nuogalių draugijoje sąrašas. Viena svarbiausių sąlygų – amžius: į restoraną bus įleidžiami tik 18–60 metų lankytojai. Kitas reikalavimas – jų svoris. Pasirodo, čia nepageidaujami tie, kurių svoris daugiau nei 15 kilogramų viršija vidutinį atitinkamo amžiaus žmonių kūno svorį. Restorano administracija perspėja pasiliekanti teisę pasverti tuos lankytojus, kurie šiuo požiūriu sukels įtarimų. Įdomu tai, kad vien tik įėjimo bilietas restorano atidarymo dieną kainuos nuo 130 iki 260 JAV dolerių.

Pagaliau prisivažinėjo

Mid Atlantic Coast Prepares For Hurricane Sandy

Nesibaiminantieji sėsti prie vairo su kvapeliu anksčiau ar vėliau prieina liepto galą, jei ne Lietuvoje, tai Amerikoje. Montgomerio miesto Teksaso valstijoje (JAV) teismas nuteisė kalėti iki gyvos galvos vyrą, kuris nuo 1980 m. iki 2013 m. devynis kartus buvo policijos sulaikytas, kai neblaivus vairavo automobilį. Teismas kaltinamąjį Donaldą Middletoną pripažino recidyvistu ir užkietėjusiu nusikaltėliu, kuris daugiau nebeturėtų likti laisvėje ir kelti pavojų kitiems. Teismo sprendimu jis likusias gyvenimo dienas turės praleisti už grotų. Prieš metus D.Middletonas, vairuodamas neblaivus, išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir kaktomuša susidūrė su lengvuoju automobiliu, kurį vairavo vieno Montgomerio policijos pareigūno sūnus. Laimė, jis nenukentėjo. Avarijos kaltininkas pabėgo iš įvykio vietos ir pasislėpė netoliese buvusioje parduotuvėje, tačiau jos darbuotojai iškvietė policiją. Atvykę pareigūnai sulaikė D.Middletoną ir pateikė jam kaltinimus.

Auksinės kojinės

Hitler

Ką galėtų dominti seniai mirusių žmonių viršutiniai ir apatiniai drabužiai – ir dar taip, kad būtų pasiruošę pakloti už juos ne vieną tūkstantį eurų? Atsakymas būtų toks: ne vieną kolekcininką, užsidegusį noru pasinaudoti proga ir aukcione įsigyti Adolfo Hitlerio kojinių, jo žmonos Evos Braun suknelių, papuošalų ar Hermanno Göringo batų. Aukcionų namai „Hermann Historica“ Miunchene šį savaitgalį rengia aukcioną, kurio dalyvių dėmesiui bus pasiūlyta Trečiojo Reicho vadeivų ir jų artimųjų asmeninių daiktų, daugiausia drabužių ir avalynės. Juos aukcione nusprendė parduoti vienas amerikietis kolekcininkas, kaupęs tokią kolekciją visą gyvenimą. Viešai skelbiama ne visų parduodamų daiktų pradinė kaina: žinoma tik tiek, kad už A.Hitlerio rentgeno nuotrauką, padarytą po pasikėsinimo į jį 1944 m. liepos 20 d., bus prašoma mažiausiai 900 eurų. H.Göringo šilkiniai apatiniai įvertinti mažiausiai 500 eurų, o už kiek bus parduotos Hitlerio kojinės, sužinosime jau netrukus.

Mirtinas saulėlydis

-

Kerinčio grožio saulėlydžiai kai kam gali būti mirtinai pavojingi. Apie tai priminė įvykis Naujojo Džersio valstijoje (JAV). 68-erių Markas Simonas, vaikštinėdamas su žmona paplūdimiu, buvo taip sužavėtas į Atlanto bangas nyrančios saulės, kad nusprendė nufotografuoti šį vaizdą. Jis paprašė žmonos jo palaukti ir nuėjo prie apžvalgos aikštelės ties Sendbičo paplūdimiu, ketindamas padaryti panoraminę saulėlydžio nuotrauką. Sunerimusi, kad vyras vis negrįžta, moteris paskambino pagalbos telefonu. Atvykę gelbėtojai apžiūrėjo vietovę ir nustatė, kad vyras turbūt per neatsargumą paslydo ir iš 12 m aukščio nukrito ant akmenų. Jo kūnas buvo taip įstrigęs tarp apžvalgos aikštelės apačioje styrojusių aštrių luitų, kad jį išlaisvinti pavyko tik prasidėjus potvyniui. Deja, gydytojams teko konstatuoti vyro mirtį.

Geras numeris

Number

Kai jautiesi išskirtinis, eilinis automobilio numeris su atsitiktiniais skaičiais ir raidėmis kai kam gali skaudžiai kirsti per savivertę, ir taip skaudžiai, kad nepagailėtum krūvos pinigų už tokį valstybinį numerį, kuris visiems aiškiai parodytų tikrąjį tavo socialinį statusą. Regis, būtent taip pasijuto ir vienas Jungtiniuose Arabų Emyratuose gyvenantis verslininkas. Jis už automobilio numerį, kuriame puikuojasi tik vienas skaičius – 1, nedvejodamas aukcione paklojo 5 milijonus JAV dolerių. Žurnalistams jis atviravo, kad už šį skaičių automobilio numeryje jis nepagailėjo pinigų, nes jis esą atspindi siekį visur ir visada būti pirmam. Jungtinių Arabų Emyratų kelių policija dažnai rengia aukcionus, kuriuose vairuotojams siūlo įsigyti dėmesį atkreipiančių valstybinių numerių.

Gimtadienis už 140 tūkstančių

Party

Kaip manote, kiek mylintiems tėvams galėtų atsieiti dvejų metų amžiaus dukrelės gimimo dienos vakarėlis? Didžiojoje Britanijoje gyvenantis pakistaniečių kilmės boksininkas Amiras Khanas ir jo žmona Faryal tam nepagailėjo 140 000 JAV dolerių. Išsinuomoję vieno britų futbolo klubo areną, mažosios Lamaisah tėvai į ją pakvietė 250 svečių. Nuo vaišių lūžo stalai, buvo iškeptas milžiniškas tortas, vaikų džiaugsmui veikė karuselių parkas, netrūko pramogų ir suaugusiesiems. Sukaktuvininkės mama prisipažino gimtadienio šventę kruopščiai planavusi tris mėnesius. Pasak tėvų, visi pinigai, kuriuos jie išleidžia rūpindamiesi savo dukrele, šeimai duoda tik naudą. Tačiau kitą tokio masto vakarėlį dukrai jie planuoja surengti tik 16-ojo gimtadienio proga.

Rekomenduojami video