Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Nuo Baltijos iki Bengalijos“: namo tenka grįžti nepasiekus kelionės tikslo

„Šiandien 20 val. 50 min. po savo kojomis pajusime savo brangią ir jau išsvajotą Lietuvos žemę“, – ekspedicijos „Nuo Baltijos iki Bengalijos“ paskyroje socialiniame tinkle rašo žurnalistas Rimas Bružas ir Antanas Mockus, kurie motociklu leidosi į kelionę, skirtą legendinei Antano Poškos kelionei paminėti. Tiesa, kelionės tikslo jie nepasiekė – įstrigę pusiaukelėje, o tiksliau Egipte, vyrai priversti grįžti namo, Į Lietuvą. Kada jie galės tęsti kelionę, kol kas nežinia. 

Beveik prieš du mėnesius iš uostamiesčio išlydėti keliautojai, baigė pirmąjį kelionės etapą ir yra priversti grįžti namo. Kelionę laikinai sustabdyti teko todėl, kad neplanuotai užtrukus Egipte, kai kuriuos dokumentus teks tvarkyti iš naujo. Baigiasi ir vizų galiojimas, ir egiptietiški laikinieji tranzito numeriai, kurių negalima pratęsti jei nėra galiojančios vizos, o vizos pratęsimas užtrunka iki 2 savaičių“, –  socialinio tinklo paskyroje rašo R. Bružas.

Jis sako, kad tai tikrai nereiškia, jog kelionė baigiasi – iki šio etapo viskas klojosi pagal planą, o priverstinis atokvėpis leis „persikrauti“ naujam etapui. „Žinoma, pradėsime nuo Egipto, su kuriuo, kaip žinia, turime nebaigtų reikalų, – sako žurnalistas. – Pagaliau po beveik 2 mėnesių, nors ir trumpam, bet grįžtame namo, pas savo šeimas ir vaikus. Tai bus geriausios mano Kalėdos.“

Socialinio tinklo „Facebook“ paskyros „Nuo Baltijos iki Bengalijos“ nuotr.

Į Egiptą keliautojai planuoja sugrįžti sausio 6 d. Iki tol motociklas lieka saugiai priparkuotas Kaire ir lauks keliautojų  sugrįžtant, o namo grįžę keliautojai turės atlikti nemažai namų darbų. R. Bružo įsitikinimu, kelionę „skelti“ į dvi dalis – ganėtinai racionalus sprendimas – nereikės skubėti grįžti iki švenčių ir kitoms kelionės šalims bus galima skirti tiek laiko, kiek reikės.

„skubėjimas niekur toli nenuveda. Dažniausiai tokiu atveju prasideda klaidos, kurios ekspedicijai gali labai brangiai kainuoti. Tikrai būtų apmaudu jei tiek brangaus laiko ir vilčių sudėjus, per vieną apmaudžią klaidą, tektų „stabdyti arklius“ ir nutraukus ekspediciją vykti nuleistomis nosimis namo“, – įsitikinęs žurnalistas.

Socialinio tinklo „Facebook“ paskyros „Nuo Baltijos iki Bengalijos“ nuotr.

Aurimas Mockus ir Rimas Bružas leidosi į kelionę motociklu „Nuo Baltijos iki Bengalijos“. Ši ekspedicija skirta legendinės Antano Poškos kelionės motociklu į Indiją 90 metų jubiliejui paminėti. Daugiau naujienų apie ekspediciją – LRT.lt portale ir LRT paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.

Parengė Eimantė Juršėnaitė

Rekomenduojami video