Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Konspiracijos teorija: susirgusią Hillary Clinton pakeitė antrininkė?

Konspiracijos teorijų šalininkai skelbia, kad savaitgalį renginyje nualpusi Hillary Clinton naudojasi antrininkės paslaugomis, skelbiama „The Daily Mail“. Socialiniuose tinkluose plinta nuotraukos, kuriose tariamai įrodomi „fiziniai skirtumai“ – moteris pasirodžiusi nuotraukose po incidento sekmadienį tariamai yra ne tikroji kandidatė į JAV prezidentus, o jos antrininkė. H. Clinton sveikatos problemos, kurios po renginio Niujorke tapo akivaizdžios žiniasklaidos atstovams nufilmavus, kaip alpstančią politikę jos asistentai ir apsaugos pajėgos įneša į automobilį, sukėlė didelį dėmesį pasaulio žiniasklaidoje.

Ne nualpo, bet pasijuto silpnai

68-ių politikė po incidento paskelbė, kad jai yra diagnozuota pneumonija, tačiau pažymėjo, kad nebuvo nualpusi, tiesiog apsvaigo galva ir ji kluptelėjo. JAV demokratų atstovė prezidento rinkimuose pasakojo, kad pasėdėjusi vėsiame automobilyje ir išgėrusi vandens ji „iškart pasijuto geriau“, tiek gerai, kad nusprendė aplankyti savo dukterį Chelsea ir anūkus.

Tačiau konspiracijos teorijų kūrėjai skelbia, kad iš Chelsea apartamentų išėjo jau kitas žmogus. „Hillary rodomasis pirštas yra ilgesnis negu bevardis. Ji nėra Hillary,“ – rašo vienas iš anoniminių „Twitter“ vartotojų pasivadinęs „Always Trump“ (Visada Trumpas). Viena moteris internete teigia: „Antrininkas prieš ir po #ClintonCollapse? Tik teorija, tačiau nosis atrodo visiškai skirtingai“.

Dar kiti vartotojai atkreipė dėmesį į H. Clinton ausis, teigdami, kad iš Chelsea apartamentų išėjusi moteris yra „stambesnių ausų“. Kiti atkreipė dėmesį, kad moteris atrodo gerokai lieknesnė, negu nuotraukose kampanijos pradžioje, tačiau tai gana lengvai paaiškinama jai diagnozuota liga. Interneto vartotojai išnarstė kiekvieną iš savo dukters namų išėjusios H. Clinton žingsnį: kėlė klausimus, kodėl pneumonija serganti politikė apkabina prie jos pribėgusią mažametę, kodėl šalia nėra nuolatinės apsaugos darbuotojų.

Kampanijos atstovai neigia sveikatos problemas

Daugelį savaičių Hillary tariamas sveikatos problemas vadinę, ir dažniausiai visiškai pagrįstai, konkurentų platinamais gandais, po šio sekmadienio įvykių kandidatės atstovai priversti teisintis.

Billas Clintonas, buvęs JAV prezidentas ir H. Clinton vyras, pranešė, kad perims kai kuriuos savo žmonos suplanuotus susitikimus ir darbus, kol ši pasveiks.

„Šiandien ji priėmė sprendimą, kuris, mano manymu, yra tinkamas – pasiimti laisvą dieną atstatyti jėgas,“ – pasakojo jis žurnalistams, pridūręs, kad prieš „pasijusdama silpniau“ ji turėjo „velniškai sunkias dvi su puse dienos darbo“. Paklaustas, ar gali būti, jog kandidatė dabar pasitrauktų iš kovos ilgesniam laikotarpiui, pavyzdžiui kelioms savaitėms, jis užtikrino, kad tai yra neįmanoma ir taip tikrai nebus. Pati H. Clinton sekmadienį savo „Twitter“ paskyroje paliko žinutę, kad „kaip ir kiekvienas namuose besigydantis ligonis, ji trokšta kuo greičiau iš čia išsikapstyti“, bei pažadėjo netrukus vėl grįžti.

Rekomenduojami video