Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Juozas Statkevičius intriguoja: davatkos ir vėl bus piktos

„Neabejoju, kad davatkos ir vėl bus piktos, - juokiasi drabužių dizaineris Juozas Statkevičius, šiek tiek daugiau nei po savaitės, lapkričio 20-ąja pristatysiantis naują savo kolekciją. – Joms niekuomet nebus gerai, kad ir ką daryčiau“.

Pastarosiomis dienomis Juozas sulaukia daug elektroninių laiškų ir žinučių socialiniuose tinkluose. Į šou susiruošę žmonės klausia, ar šiais metais į kolekcijos pristatymą galima atsivesti vaikų? Tokie klausimai jiems kyla prisiminus praėjusių metų parodymą, kuriame podiumu ėjo ir ant arenoje sustatytų stalų šoko striptizo šokėjai.

„Kad ir kas ką sakytų, praėjusių metų kolekcija buvo padori, jei lyginsime ją su dalykais, kurie vyksta Lietuvoje. Bent jau buvo sąžininga, - sako Juozas. – Pasaulyje nėra priimta į vėlų vakarą vykstančius kolekcijų pristatymus eiti su vaikais, tačiau pas mus tradicijos kitos“.

Kaip ir kiekvienais metais savo naujos kolekcijos temą ir režisūrinius sprendimus iki pat paskutinės akimirkos slepiantis dizaineris tikina, kad šiais metais jo kolekcijos padorumu niekas nesuabejos. „Jokių ženklų nedėsime, tačiau vargu, ar tai išgelbės nuo piktų liežuvių. Bus stipriau nei praėjusiais metais, taigi, davatkos gali neiti“, - intrigą išlaiko Juozas.

Rekomenduojami video